Da malo prokomentiram utakmicu hladne glave i na igrace koje sam kritizirao (kumovi, perisic i pongracic)
Modrić - puno puno bolje nego prethodne dvije utakmice, pogotovo defanzivno. Iako se jos vidi da kao da je u nekom grcu, ne sumnjam da ce protiv portugala odigrati kvalitetno
Kovacic- po meni i dalje jako lose, pogotovo defanzivno. U napadu je par puta potegao kako on to zna ali dzabe kad onda doda bas bas krivo. Ipak ni za njega ne sumnjam da ce odigrati kvalitetno, samo ne znam dal bi trebao poceti u prvih 11
Perisic- odlično, osim zutog kartona koji je po meni labav (a i zakuhao ga je Kovačić), ostalo super. Vidi se da kad zna da će 90min igrati istu poziciju da ce to biti kvalitetno. Ideja da s tolko godina Perisic moze s toliko godina odigrati turnir na wingbacku je bila teska zabluda.
Pongracic- ehh ne znam sto bi rekao. Odigra solidno ali napravi takve 2 greske koje ozbiljnije reprezentacija Gane iskoristavaju i pobjede. Jednom su nas kaznili kad je napravio uzasno glup faul, a drugi put kad je napucao Modrica u petercu, i tu nas je budni Livakovic spasio. Mislim da ce Gvardiol zauzeti njegovo mjesto na stoperu