SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

123
...
148149150
Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
danas u 03:08

špilmaher je napisao/la:

dajmituprijavuvecjednom je napisao/la:

brazil u četvrfinalu je masterclass kako umrtvit utakmicu i dat si šansu za prolaz

Vidi cijeli citat


Ne, nije. Ta i ona protiv Belgije su utakmice u kojima smo, za Dalićevog mandata, imali daleko najviše sreće s obzirom na događanja na terenu i xG protivnika. A i dojam uživo je pratio statistiku, Brazilci su promašili (ili je Livaković obranio) veliki broj dobrih šansi, a onda smo u valjda jedinom pravom napadu zabili nakon one odbijene lopte Petkovića.

https://xgscore.io/world-cup/croatia-brazil/xg-statistics

Vidi cijeli citat
tko zna sta bi bilo da je broz zabio na onu majstoriju petka

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
danas u 03:16

Stiffler13 je napisao/la:

Da se mene pita, Modrića bi ostavio kao izbornika. Bilić je imao 36 godina kad je preuzeo reprezentaciju, a za Modrića sam siguran da bi bio jednako dobar trener kao nogometaš. Olića ni pod razno 

Vidi cijeli citat

Nadam se da nikome drugome nece pasti na pamet ovakva glupost

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 397
danas u 07:02

Novi izbornik ce biti Bjelica. Bas mi sve upucuje na to.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
danas u 08:09

nema šanse. Ne libi se reći što mu se ne svidja, a to teško prolazi kod članova sujetne Obitelji

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
danas u 08:30

Naravno da je Brazil 2022 masterclass ali zasto "masnom" priznati

 

Sve je sreca, pretpostavljam nezasluzena. 

DavyJones
DavyJones
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2009.
Poruka: 2.766
danas u 09:06

ian wright je napisao/la:

nema šanse. Ne libi se reći što mu se ne svidja, a to teško prolazi kod članova sujetne Obitelji

Vidi cijeli citat

Mislim da velika vecina te obitelj(glavni) nakon ovog SPa ide u zasluzenu penziju...

.........................................................Dinamo ja volim.................................................................
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
danas u 09:11

sve zavisi od rezultata. Ako se ispadne u skupini, onda će shitstorm biti veliki, impuls za promjenama ogroman, pa bi dobar dio starijih i mogao otići, što dobrovoljno, što pod pritiskom, što zato jer su iznenadjeni i uvredjeni

prodje li se dalje, a naročito ako se prodje kolo-dva, bit će opća pozitiva. U tom slučaju bi i Dalić mogao ostati. Prvo kolo Lige naroda svi na broju osim Modrića 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.158
danas u 09:24

Pa prođe li se dalje, pogotovo u 4finale nema razloga za smjenu izbornika. Jednostavno

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.626
danas u 09:34

ian wright je napisao/la:

sve zavisi od rezultata. Ako se ispadne u skupini, onda će shitstorm biti veliki, impuls za promjenama ogroman, pa bi dobar dio starijih i mogao otići, što dobrovoljno, što pod pritiskom, što zato jer su iznenadjeni i uvredjeni

prodje li se dalje, a naročito ako se prodje kolo-dva, bit će opća pozitiva. U tom slučaju bi i Dalić mogao ostati. Prvo kolo Lige naroda svi na broju osim Modrića 

Vidi cijeli citat

Ma i da prođemo dalje mislim da ne. Ja mislim prije svega da je i samom Daliću puna kapa svega. Odlaze on i Modrić sigurno.

A i javnost već duže vrijeme traži neko novo lice. Treba netko sa novom energijom i idejom.

Stefan Reuter
Stefan Reuter
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 17.06.2024.
Poruka: 49
danas u 10:19

perkut je napisao/la:

Ja mislim prije svega da je i samom Daliću puna kapa svega. 

Vidi cijeli citat


Tako i izgleda. 

123
...
148149150
  • Najnovije
  • Najčitanije