SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
19. lipnja 2026. u 21:19

Musi nagrada za postignuti gol-klupa🤣. Dalić

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.457
19. lipnja 2026. u 21:21

Bellygunner je napisao/la:

Musi nagrada za postignuti gol-klupa🤣. Dalić

Vidi cijeli citat

Nebi se cudio ni da Baturina pocne sa klupe.

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 953
19. lipnja 2026. u 21:28

Bellygunner je napisao/la:

Musi nagrada za postignuti gol-klupa🤣. Dalić

Vidi cijeli citat


Pa, on je igrao prvu samo zato sto se igralo u "njegovom" gradu, klasika

Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.651
19. lipnja 2026. u 21:31

ManchaVerde je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Musi nagrada za postignuti gol-klupa🤣. Dalić

Vidi cijeli citat


Pa, on je igrao prvu samo zato sto se igralo u "njegovom" gradu, klasika

Vidi cijeli citat

I onda kažu da nije dosljedan... 🙄 😁

Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.627
19. lipnja 2026. u 21:36

Meni je Musa bio top, pun ga teren, nekako mi ke najpokretljiviji napadač i s njim imam osjećaj da može zabit gol iz prve šanse. Čast Budimiru, ali protiv Paname u niskom bloku, nisam neki fan.

idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.404
19. lipnja 2026. u 21:37

Fruk umjesto Modrića. 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
19. lipnja 2026. u 21:44

Cholo je napisao/la:

Meni je Musa bio top, pun ga teren, nekako mi ke najpokretljiviji napadač i s njim imam osjećaj da može zabit gol iz prve šanse. Čast Budimiru, ali protiv Paname u niskom bloku, nisam neki fan.

Vidi cijeli citat

A mora i Budimiru dat minute na SP, Krama mora bar jednu startat itd. 

Edit: a možda samo bezveze štrapamo. Vidit ćemo koji će bit sastav

[uredio Bellygunner - 19. lipnja 2026. u 21:45]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
19. lipnja 2026. u 21:47

idemo je napisao/la:

Fruk umjesto Modrića. 

Vidi cijeli citat


Nema on muda za to

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.155
19. lipnja 2026. u 22:36

Dabrić je napisao/la:

Mislim da se AI malo zaje???

Zar je Erlić zaista tako brz? S obzirom na konstituciju i visinu rekao bih da je najsporiji.

Evo ponovljene ljestvice hrvatskih stopera po apsolutno najvećoj izmjerenoj brzini u karijeri, od najbržeg prema najsporijem:

1. 🥇 Martin Erlić – 35,85 km/h (Serie A, Spezia protiv Crotonea, 2021.)


2. 🥈 Marin Pongračić – 35,3 km/h (Bundesliga, Wolfsburg, 2019./20.)


3. 🥉 Joško Gvardiol – 34,6 km/h (Bundesliga, RB Leipzig, 2021./22.)


4. Josip Šutalo – 34,5 km/h (EURO 2024.)


5. Duje Ćaleta-Car – 32,8 km/h (UEFA kvalifikacije)


6. Luka Vušković – 32,5 km/h (Bundesliga, HSV, 2025./26.)

I za kraj, da vas podsjetim: Erlić je te sezone u Serie A bio među tri najbrža igrača lige, iako na terenu doista djeluje tromije zbog dugih koraka i visine. Brojke ne lažu!

Vidi cijeli citat


Pa ovdje smo i pisali o brzinama naših stopera. Doduše nismo spominjali Erlića ali ovo je točno kako smo spominjali. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.155
19. lipnja 2026. u 22:41

Panama će ić na jaki duel u sredini i puno trke. 

Naravno mi ćemo ovaj put imati loptu više u nogama. 

Trebat će braniti kontru. 

  • Najnovije
  • Najčitanije