ZB10 je napisao/la:
A možda je nešto i u jebenoj nesreći da ti npr najubojitijem igraču i strijelcu kvalifikacija neki grmalj posječe gležanj na pola par mjeseci uoči eura i onda unatoč tome igraš ponajbolji nogomet na turniru i ispadneš od Turaka onako kako ispadneš. Ili da te ždrijeba u skupinu ne smrti nego nad-smrti s finalistom i vjerojatno najkvalitetnijom reprezentacijom svih vremena a ispadneš tako da si jedina ekipa koja im je parirala igrom gdje Rakitić promaši mrtvaca i još te oštete za čisti penal.
To su 2 eura neviđenih pehova uz fenomenalnu igru. Kvalifikacije za sp 2010 ok neuspjeh, Modrić se malo mučio s ozljedom u nekim utakmicama, teška skupina objektivno, Engleska osvetnička bojna pustila Ukrajincima ali nitko nam nije kriv što ih nismo u 2 utakmice znali bar jednom dobiti. To je Biliću na dušu i to stoji.
Vidi cijeli citat
Slažem se da je Slaven imao pehove.
Evo, sad ću iz glave nabrojati Dalićeve pehove, pa ti procijeni tko je veći pehist.
SP Rusija
Danska - promašujemo penal u produžetku za pobjedu.
Rusija - primamo gol, pri kraju drugog produžetka.
Francuska - primamo gol iz nepostojećeg faula i još nam se sudi jako upitan penal.
EP u 11 zemalja
Ispadamo od Španjolske u osmini finala, pritom smo imali zicer za 4-3.
Ispali smo na način da primamo gol, jer nam igrač ima dječje bolesti i ide piti vodu u trenutku španjolske akcije.
Neviđen peh.
S tim da smo otišli na Španjolce doslovno u zadnjoj minuti. Švedi su dali gol u zadnjoj minuti i tako se ždrijeb promijenio.
SP u Kataru
Ispadamo od Argentine u polufinalu, na način da se Argentini svira upitan penal. Sve to u trenucima, gdje smo imali kontrolu nad utakmicom.
EP u Njemačkoj.
Ispadamo, jer primamo gol u rašlje u 97-oj minuti od Italije.
Liga nacija u Rotterdamu.
Gubimo finale na penale.
Liga nacija četvrtfinale u Parizu.
Gubimo na penale.
Dalić je zapravo jedan ogroman pehist, kad se ovako nabroje velike utakmice koje smo izgubili sa njim na klupi.
Svaka reprezentacija ili klub na osvajačkom putu ima sreće ili nesreće. Imao je Real milijun puta sreće.
Na kraju se samo rezultati pamte.
[uredio pasha77 - 25. lipnja 2026. u 23:11]