SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.812
19. lipnja 2026. u 22:41

Kada pisete o brzini, mene je pongracic u prijateljskim u americi bas pozitivno iznenadio. Sto se tice sastava vjerujem da ce ga 90% nas pogoditi. Nece biti nekakvih iznenadenja. Budimir je najavljen, netko ce ga mjenjati najkasnije u 60toj. Ocekujem planirane izmjene i bolesnu trku. I jos da dodam, nekuzim po drugim portalima toliku vatru i pljuvanje nakon engleske, pogotovo malog vuska. 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
19. lipnja 2026. u 22:44

Postoji li ijedan smislen razlog da Musa odleti na klupu a u igru upadne Budimir

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.378
19. lipnja 2026. u 23:00

Ciferšlus je napisao/la:

Postoji li ijedan smislen razlog da Musa odleti na klupu a u igru upadne Budimir

Vidi cijeli citat


Budimir je bio logičniji izbor protiv Engleske. 

Treći strijelac La lige, može odigrati jako dobar presing, dobar u igri glavom što nam je trebalo.

Ako ništa onda kao zamjena. 

Nije reprezentacija samo PES da ih staviš, puno je tu karaktera koje moraš posložiti i opravdati odluke. Sve je lakše kad pobjediš i možeš te odluke opravdati, no poraz uz pritisak javnosti ti donosi i nezadovoljne igrače u svlačionici. Očekujem da sad startaju Kramarić i Budimir 99%. 

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.457
19. lipnja 2026. u 23:10

Stanisic, Sutalo, Caleta, Gvardiol cini se startaju protiv Paname.

Obrana koja je bila top i koju je Dalic rasturio bez razloga, nije dobio nista osim sto je izgubio vrijeme da ih dodatno utegne.

Sucic, Modric, Baturina cini se vezni red.

Trenutno bolje nemamo i ne treba izmisljati toplu vodu.

Kovacic i Mario Pasalic za drugo pol.

Krila Perisic i Marco moja zelja, Kramaric vjerovatno ipak desno.

Budimir po najavi starta sigurno.

Ocekujem glatkih 3:0.

 

AlSmoPogodili
AlSmoPogodili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.03.2026.
Poruka: 62
19. lipnja 2026. u 23:35

Očekujem da izbaci Pašalića i Vuškovića iz prve, pa nakon šta dobijemo Panamu bez primljenog gola pljuvačka ekipa slavodobitno zaključi da je 2:4 bilo zbog njih.

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.244
19. lipnja 2026. u 23:36

Da vas pitam, je li Vušković ikada igrao u obrani s dva stopera?

Brz i okomit nogomet
Antonio Leonel
Antonio Leonel
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 2.243
19. lipnja 2026. u 23:37

Ovo sto slusamo od Tome Ivkovica u Amerikani je dno dna...

Kad je lizao dupe Mamicu, manje je zalosno bilo...

vilenjak je mrak!
Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.244
19. lipnja 2026. u 23:39

Antonio Leonel je napisao/la:

Ovo sto slusamo od Tome Ivkovica u Amerikani je dno dna...

Kad je lizao dupe Mamicu, manje je zalosno bilo...

Vidi cijeli citat

Što kaže?

Brz i okomit nogomet
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.457
19. lipnja 2026. u 23:44

AlSmoPogodili je napisao/la:

Očekujem da izbaci Pašalića i Vuškovića iz prve, pa nakon šta dobijemo Panamu bez primljenog gola pljuvačka ekipa slavodobitno zaključi da je 2:4 bilo zbog njih.

Vidi cijeli citat

Ne radi se o igracima nego o formaciji koja se nije igrala, pa nije pasala, pa se opet nije igrala, onda se isprobala i prekrizila pred tv kamerama za sva vremena, da bi navrat nanos bila u prvom planu pred Sp i OPET ne valja.

Nisam stavio Vuska jer prelazimo na 4 i imamo 4 uigrana igraca.

Vuskovic je tu, prva rotacija.

Pasalic isto tako, prije Kovacica i Kramarica, prva opcija sa klupe, ali trenutno ga ne mogu ugurat u vezu, a na krilu mi je los.

Sta je tu pljuvacki?

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.194
19. lipnja 2026. u 23:52

Totalna je glupost mjeriti krajnji brzinu igrača u nogometu. Treba se mjeriti startna reakcija, ubrzanje i promjena smjera u trku.

  • Najnovije
  • Najčitanije