Lukkk je napisao/la:
AlSmoPogodili je napisao/la:
Očekujem da izbaci Pašalića i Vuškovića iz prve, pa nakon šta dobijemo Panamu bez primljenog gola pljuvačka ekipa slavodobitno zaključi da je 2:4 bilo zbog njih.
Vidi cijeli citat
Ne radi se o igracima nego o formaciji koja se nije igrala, pa nije pasala, pa se opet nije igrala, onda se isprobala i prekrizila pred tv kamerama za sva vremena, da bi navrat nanos bila u prvom planu pred Sp i OPET ne valja.
Nisam stavio Vuska jer prelazimo na 4 i imamo 4 uigrana igraca.
Vuskovic je tu, prva rotacija.
Pasalic isto tako, prije Kovacica i Kramarica, prva opcija sa klupe, ali trenutno ga ne mogu ugurat u vezu, a na krilu mi je los.
Sta je tu pljuvacki?
Ne mislim na tvoj upis niti ga smatram pljuvačkim, nego na "javnost".