SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

AlSmoPogodili
AlSmoPogodili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.03.2026.
Poruka: 62
20. lipnja 2026. u 00:00

Lukkk je napisao/la:

AlSmoPogodili je napisao/la:

Očekujem da izbaci Pašalića i Vuškovića iz prve, pa nakon šta dobijemo Panamu bez primljenog gola pljuvačka ekipa slavodobitno zaključi da je 2:4 bilo zbog njih.

Vidi cijeli citat

Ne radi se o igracima nego o formaciji koja se nije igrala, pa nije pasala, pa se opet nije igrala, onda se isprobala i prekrizila pred tv kamerama za sva vremena, da bi navrat nanos bila u prvom planu pred Sp i OPET ne valja.

Nisam stavio Vuska jer prelazimo na 4 i imamo 4 uigrana igraca.

Vuskovic je tu, prva rotacija.

Pasalic isto tako, prije Kovacica i Kramarica, prva opcija sa klupe, ali trenutno ga ne mogu ugurat u vezu, a na krilu mi je los.

Sta je tu pljuvacki?

Vidi cijeli citat

Ne mislim na tvoj upis niti ga smatram pljuvačkim, nego na "javnost".

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.457
20. lipnja 2026. u 00:03

AlSmoPogodili je napisao/la:

Lukkk je napisao/la:

AlSmoPogodili je napisao/la:

Očekujem da izbaci Pašalića i Vuškovića iz prve, pa nakon šta dobijemo Panamu bez primljenog gola pljuvačka ekipa slavodobitno zaključi da je 2:4 bilo zbog njih.

Vidi cijeli citat

Ne radi se o igracima nego o formaciji koja se nije igrala, pa nije pasala, pa se opet nije igrala, onda se isprobala i prekrizila pred tv kamerama za sva vremena, da bi navrat nanos bila u prvom planu pred Sp i OPET ne valja.

Nisam stavio Vuska jer prelazimo na 4 i imamo 4 uigrana igraca.

Vuskovic je tu, prva rotacija.

Pasalic isto tako, prije Kovacica i Kramarica, prva opcija sa klupe, ali trenutno ga ne mogu ugurat u vezu, a na krilu mi je los.

Sta je tu pljuvacki?

Vidi cijeli citat

Ne mislim na tvoj upis niti ga smatram pljuvačkim, nego na "javnost".

Vidi cijeli citat

Javnost nisu debili sa facebooka i indexa, nitko normalan ne pljuje Vuska i Pasalica.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
20. lipnja 2026. u 00:45

Mijenjati vuskovica da bi ubacio caletu cara koji izvan pogona terena  maltene mjesec ipo dana nema smisla. Obrana sa spomenutom 4 je itekako dobro funkcionirala u formaciji 4 u obrani i to treba ostaviti. Budimir umjesto muse koji je zabio gol takodjer skroz nelogično, mijenjati napadača koji zabio gol englezima, koji igra na svom tlu zabija dodaje itd  da bi se ubacio spomenuti je smijesno. Protiv paname se ocekuje da cemo imat dominantan posjed i igru dakle u tom slucaju budimir je stvarno nepotreban.. Modric bi mi takodjer letio na klupu jer nam treba pokretljiva i brza veza, modric je trenutno igrač za zadnjih 15-20 minuta vremena i to ko ne vidi jbg ćorav je. Na kraju krajeva ako se tebi svodi igra na tome kako će "starac" od 40 godina  odigrat utakmicu onda ta reprezentacija uz nužno poštovanje tom igraču nije za ozbiljne i velike stvari. 

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.244
20. lipnja 2026. u 00:50

Brz i okomit nogomet
ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.952
20. lipnja 2026. u 01:16

Igrali smo na američkoj turneji utakmice sa Vuškovićem kao početnim stoperom pa nam je obrana visila na sve strane kao i sa Englezima, tamo nas je Livaković također spašavao, nije da ste to već zaboravili? Sad već imamo neki uzorak utakmica u kojima jasno vidimo da to jednostavno ne ide i da nam je obrana veliki problem.. 

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 832
20. lipnja 2026. u 03:54

Dabrić je napisao/la:

Da vas pitam, je li Vušković ikada igrao u obrani s dva stopera?

Vidi cijeli citat


Nikad, gdje god je došao, mijenjalo se u 3 u zadnjoj zbog njega

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.155
20. lipnja 2026. u 05:13

Ponavljam. Nije problem u 3 iza već u ovima ispred. Mario Pašalić i Modrić su odigrali kriminalno u obrani. 

Dalje mi smo sa loptom protiv jačih reprezentacija u ovoj formaciji izuzetno loši. Jer su nam bekovi za ništa. A kad izgubimo loptu sve je izuzetno opasno po naš gol. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.155
20. lipnja 2026. u 05:16

Pa na to dodaj nespremnog Gvardiola i imaš teški kaos u cijeloj obrani. 

Još to može proć protiv slabih ekipa. Crna Gora itd... Ali protiv jakih ne može. Oni će sve kaznit svojom brzinom i kontrom.

Edit: i CG nam je zabijala

[uredio Lukass - 20. lipnja 2026. u 05:16]
AdamMalysz
AdamMalysz
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2025.
Poruka: 395
20. lipnja 2026. u 06:07

Bolje Modric nego Kovacic koji igra kao da ima 55 god

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.155
20. lipnja 2026. u 06:11

Definitivno bolje. I Modrić još uvijek može 45 minuta. Al uz njega mora bit neki terijer na def. veznom. 

  • Najnovije
  • Najčitanije