SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
383940
...
828384
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.967
13. lipnja 2026. u 22:24

nikad neću skužit kako vam se daju gledat te studijske emisije: red floskula, svi igraju nogomet, red istih rečenica koje ponavljaju već 20 godina, ni trunka kritike prema našima, polupismeni bivši nogometaš koji se muči sastavljanjem složene rečenice i svježe vijesti iz hrvatskog tabora: "odrađen je još jedan odličan trening. Joško Gvardiol se osjeća sjajno i atmosfera u momčadi je vrhunska"

[uredio ian wright - 13. lipnja 2026. u 22:25]
Krunchie7
Krunchie7
Mali dioničar
Pristupio: 02.06.2010.
Poruka: 6.113
13. lipnja 2026. u 22:24

ZB10 je napisao/la:

Vince Carter 15 je napisao/la:

Pa zapravo su ispricale floskulu na floskulu, i da, to rade i muske kolege, tako da na HRTu mogu staviti i onog nebinarnog sto je pobjedio Lazanju, iste floskule, zamisli ispricati nesto izvan floskula.

Vidi cijeli citat

Višestruko bolje od bilo kakvog Ješe, Vlaovića, Jarnija a da ne spominjem onog što je obranio Maradoni penal..

Vidi cijeli citat


Ja bih čak rekao da je sigurno bolje.

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.388
13. lipnja 2026. u 22:24

Ishana92 je napisao/la:

Sto je ovo, pola gledatelja otislo sa tribina? 

Vidi cijeli citat

Radi jedan sank. Vratit ce se na cooling breaku.🤣

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.304
13. lipnja 2026. u 22:28

ZB10 je napisao/la:

Višestruko bolje od bilo kakvog Ješe, Vlaovića, Jarnija a da ne spominjem onog što je obranio Maradoni penal..

Vidi cijeli citat


Jarni mi se čini dementan, ali ostali su tu negdje s ovom doktoricom, skroz iste floskule. Kad si već spomenuo nas starije, ima nas koji se sjećamo Eura '96 kad je Ivić znao doći u studio pa pokazivati na ploči, e to je bilo nešto za slušati i učiti od genija. I to sve bez doktorata.

Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
13. lipnja 2026. u 22:29

cameosis je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Pa i nije mi neko junaštvo kad imaš najslabiju grupu u povijesti svjetskih prvenstava. A borbenost imaju. Apsolutno. Al to je valjda minimum koji ima svaka ekipa koja je tamo. 

Vidi cijeli citat

najslabija skupina u povijesti sp-a? želiš reći da je ovo prvo sp koje pratiš?

Vidi cijeli citat


Da. Najslabija. Imaš možda slabiju? 

Krunchie7
Krunchie7
Mali dioničar
Pristupio: 02.06.2010.
Poruka: 6.113
13. lipnja 2026. u 22:30

U SF je trenutno 13:30, ali Balogu je utakmica počela u kasno popodne.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.355
13. lipnja 2026. u 22:32

Vince Carter 15 je napisao/la:

Zapravo su isto ispricale samo s zenskim glasom, zato ti se cini nesto bolje.😁

Vidi cijeli citat

Nisu isto.

Kad Tihana Nemčić kaže "ionako sva taktika pada u vodu kad krene utakmica" ili bilo što slično iz mora Ivkovićevih nebuloznih izjava onda možeš reći da je to isti nivo. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
13. lipnja 2026. u 22:38

Skupina I (1842) Francuska Norveška Senegal Irak
Skupina F (1835) Nizozemska Japan Švedska Tunis
Skupina L (1819) Engleska Hrvatska Gana Panama
Skupina C (1788) Brazil Maroko Škotska Haiti
Skupina H (1774) Španjolska Urugvaj Zelenortska Republika Saudijska Arabija
Skupina E (1759) Njemačka Ekvador Obala Bjelokosti Curaçao
Skupina D (1756) SAD Turska Paragvaj Australija
Skupina J (1750) Argentina Austrija Alžir Palestina
Skupina K (1750) Portugal Kolumbija DR Kongo Uzbekistan
Skupina A (1706) Meksiko Češka Južna Koreja Južnoafrička Republika
Skupina G (1688) Belgija Egipat Iran Novi Zeland
Skupina B (1687) Švicarska Kanada Bosna i Hercegovina Katar

 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.355
13. lipnja 2026. u 22:38

Mtipster je napisao/la:

kad je Ivić znao doći u studio pa pokazivati na ploči, e to je bilo nešto za slušati i učiti od genija. I to sve bez doktorata.

Vidi cijeli citat

Žemska dođe, pripremi se očito i da sve od sebe da ta analiza na nešto sliči - komentar, jebiga nije ko najstručniji hrvatski trener u povijesti 

Pa ono.. 😆 

Nije, eto. Priznajem, jesi sretan?

Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.304
13. lipnja 2026. u 22:41

ZB10 je napisao/la:

Mtipster je napisao/la:

kad je Ivić znao doći u studio pa pokazivati na ploči, e to je bilo nešto za slušati i učiti od genija. I to sve bez doktorata.

Vidi cijeli citat

Žemska dođe, pripremi se očito i da sve od sebe da ta analiza na nešto sliči - komentar, jebiga nije ko najstručniji hrvatski trener u povijesti 

Pa ono.. 😆 

Nije, eto. Priznajem, jesi sretan?

Vidi cijeli citat


Ha ha, a ne znam što te toliko fasciniralo, doslovno je rekla da je Švicarska igrala bolje i da je Katar mogao primit još više, ne vidim ništa posebno u tom zaključku.

Ak mogu i ja tebe usrećiti, priznajem isto da ih je barem ljepše vidjet nego Samovojsku i Rendulića.

Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
123
...
383940
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije