SP 2026 - Skupina B - Kanada - Švicarska - BiH - Katar

123
...
414243
...
828384
Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
13. lipnja 2026. u 23:02

Bit ce ovo jedna od najzanimljivijiih grupa....

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
13. lipnja 2026. u 23:03

Pa ti falivaj onoliko prilika

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
13. lipnja 2026. u 23:03

ZB10 je napisao/la:

Nije sramota promašit hrpu šansi i dobit samo 1:0 ali su zato jedan krumpir udaljeni od katastrofalnog kiksa

Vidi cijeli citat

Tipičan kad ne zabiješ onda primiš nogometni trenutak. 

Trebali su zabiti 3 gola, a mogli su bez problema. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.303
13. lipnja 2026. u 23:03

Odlično, ovo je baš trebalo.

Sad čekamo studijsku emisiju da nam doktorica objasni da je to tako u nogometu, kad ne iskoristiš svoje prilike, primiš gol.

Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
13. lipnja 2026. u 23:03

Sami si krivi Svicarci...cuvali tih 1 0...imali sanse ali uopce se.nisu previse trudili zabiti drugi...mislili da nema sanse da ga prime...

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.353
13. lipnja 2026. u 23:03

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
13. lipnja 2026. u 23:03

eto, iskreno, vec 5 minuta hocu pisati taj post  "ako sad Katar iz nekog krumpira zabije to ce bit urnebes u Svicarskoj, to ce Shaqiri na svoj trosak doputovati u SAD i psovat im sve po spisku u svlacionici, u 3 jezika ako treba"

[uredio narada108 - 13. lipnja 2026. u 23:07]
vops1986
vops1986
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.05.2026.
Poruka: 30
13. lipnja 2026. u 23:04

plaćeni navijači u ekstaziii

samo spontano Vukovarci
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
13. lipnja 2026. u 23:04

Sad ce pun gas protiv bih

 

previse su se zajebavali

 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.353
13. lipnja 2026. u 23:05

danchy je napisao/la:

Dva puta zaredom su uzeli Azijski kup, ekvivalent Euru. Zadnji se igrao kod njih doma, ali dobili su Uzbekistan i Iran za koje nitko ne smatra da su bzvz ekipe.

Da su zavrsili u nekoj jacoj grupi slozio bi se, ali ni Kanada ni BIH nisu nekakav bauk, tako da me ne bi izneadilo da otkinu koji bod negdje..

Vidi cijeli citat

kolega bio si u pravu za Katar, nema sta

123
...
414243
...
828384
  • Najnovije
  • Najčitanije