SP 2026 - Skupina C - Brazil - Maroko - Škotska - Haiti

123
...
121314
...
272829
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
14. lipnja 2026. u 01:33

Karlo sredio stvari, poslozio ekipu, makar ubio utakmicu.

 

Jbg to je kad imas strucnjaka, i koliko znaci znalac na klupi. 

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
14. lipnja 2026. u 01:34

kraajki je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

Da, on samo ima sreće što jedan Slovenac delegira suce na europskim utakmicama (ako je vjerovat Bruni Mariću na podcast Ink.)

Vidi cijeli citat

Baš je upečatljivo loš, primjetio sam ga već negdje ranije ove sezone vjerojatno u Ligi prvaka.

Ovakva utakmica zaslužuje ništa manje od Sieberta a oni poslali slovenskog Bela.

Vidi cijeli citat

siebert? jedan od lošijih suca u njemačkoj ligi kojeg se redovno kritizira? bože sačuvaj!

Vidi cijeli citat


Siebert ti je onaj kreten što je odsudio nedavno finale Lige prvaka bez greške.

Vidi cijeli citat

Nije topic, ali imao je veliku kardinalnu grešku u produžetku gdje nije dosudio kazneni udarac za Arsenal. Van toga i onog cirkusa kad je oduzeo Arsenalu korner, ok odsuđeno, ne treba sad previše glorificirat

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 01:38

ARIZIN je napisao/la:

Gdje  je Youssef En-Nesyri? 

Vidi cijeli citat

ocigledno nije izabran za ovo SP

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.432
14. lipnja 2026. u 01:42

Ovaj mali čupo u Maroka zanimljiv skroz igrač 

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
14. lipnja 2026. u 01:43

2.pol je uzasno...

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
14. lipnja 2026. u 01:44

da li su se Marokanci ispuhali...ili cekamo Katar-efekt :-0 ?

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
14. lipnja 2026. u 01:46

frano1982 je napisao/la:

Ovaj mali čupo u Maroka zanimljiv skroz igrač 

Vidi cijeli citat

Nisu se dzabe borili za njega s 18 god, ide on za 50+

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
14. lipnja 2026. u 01:47

Cunha je prilično dobar od kad je ušao, par neugodnih situacija stvorio za marokance.

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.915
14. lipnja 2026. u 01:50

Kao da su jedni I drugi zadovoljni bodom.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Šaljivac
Šaljivac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.05.2015.
Poruka: 4.748
14. lipnja 2026. u 01:50
Drugo poluvrime na razini ostalih utakmica. Loše.
SLAVA UKRAJINI!
123
...
121314
...
272829