Milky1950 je napisao/la:
A zasto se i curacao nebi nada mozda ce izgubit protiv svaba a mozda uzmu 3 divljim obalo bjelkoscanima pa produ kao 3. Nogomet je cuda se dogadaju.
Vidi cijeli citat
Ne znam koliko su pratio, ali ja sam tip koji je bio najaktivniji na temi kvalifikacija za SP od prvog dana i prvih preliminarnih utakmica u Aziji tipa Buta-Nepal, concacafu tipa Brzinski djevičanski otoci vs Gvajana.
Curacao sam gledao milijardu puta, znam svih 26 igrača nabrojati da me probudiš u 6 ujutro i osobni dojam mi je da je to najslabija ekipa na prvenstvu. Napadača im igra Locadia koji je odavno prestao s ozbiljnim nogometom, pa se polako kao vratio i 2. američki ligu da bi igrao na SP. Možda najboljeg napadača Paulinu uopće nisu zvali, inače Dortmund ova škola nogometa, amaterska regional liga. Pa je sada negdje u cvajti.
Curacao ne stvarno skroman, a Njemačka po meni 2. favorit prvenstva nakon Francuza.. Danas bi to trebala biti nsjneravnopravnija utakmica cijelog prvenstva, ali to je izuzetak, ne pravilo.