blaise091 je napisao/la:
Stigne tu jos bit svasta. Mogu Turci klepnit i Amere. Jest da su lose izgledali prvu utakmicu, no vidit cemo. Meni su oni inace precijenjeni, pogotovo Guler, no nije da nemaju kvalitetu, ali treba tu i drugih stvari za ovakve turnire. Plus te od kladionice lako uhvati panika kad krene krivo.
Vidi cijeli citat
Pa nema panike. Kada uložim novac u kladionicu, to smatram izgubljeno.Ali mi je žao da nije trajala nada duže od prvog kola. Mislim, ima još nade bar za to 3. mjesto i prolazak, ali je to sada puno više "ne", nego "da". Da li mogu pobjediti Amerikance na njihovom terenu, mislim jako teško. Možda su Turci na papiru kvalitetniji, ali afera s pušenjem trave, pa poraz od Australije, cijela nacija im okrenula leđa. Mentalitet njihovih navijača možemo usporediti s Hajdukovim, odmah je očaj ako ne krene kako treba i to Turcima još skraćuje šanse. Ja sam bio uvjeren da će proći kao prvi, a sad su male šanse da uopće prođu. Nogomet je to, ako ne pobjede Paragvaj ispali su jer ne vjerujem da će se izvaditi na SAD