SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
111213
...
303132
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
15. lipnja 2026. u 11:11

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

blaise091
blaise091
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2016.
Poruka: 3.278
15. lipnja 2026. u 11:15

 Stigne tu jos bit svasta. Mogu Turci klepnit i Amere. Jest da su lose izgledali prvu utakmicu, no vidit cemo. Meni su oni inace precijenjeni, pogotovo Guler, no nije da nemaju kvalitetu, ali treba tu i drugih stvari za ovakve turnire. Plus te od kladionice lako uhvati panika kad krene krivo.

zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.855
15. lipnja 2026. u 11:48

PCDI je napisao/la:

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

Vidi cijeli citat

Dosadan si sa okladom ....

 

[uredio zaki - 15. lipnja 2026. u 11:48]
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
15. lipnja 2026. u 15:24

blaise091 je napisao/la:

 Stigne tu jos bit svasta. Mogu Turci klepnit i Amere. Jest da su lose izgledali prvu utakmicu, no vidit cemo. Meni su oni inace precijenjeni, pogotovo Guler, no nije da nemaju kvalitetu, ali treba tu i drugih stvari za ovakve turnire. Plus te od kladionice lako uhvati panika kad krene krivo.

Vidi cijeli citat
Pa nema panike. Kada uložim novac u kladionicu, to smatram izgubljeno.Ali mi je žao da nije trajala nada duže od prvog kola. Mislim, ima još nade bar za to 3. mjesto i prolazak, ali je to sada puno više "ne", nego "da". Da li mogu pobjediti Amerikance  na njihovom terenu, mislim jako teško. Možda su Turci na papiru kvalitetniji, ali afera s pušenjem trave, pa poraz od Australije, cijela nacija im okrenula leđa. Mentalitet njihovih navijača možemo usporediti s Hajdukovim, odmah je očaj ako ne krene kako treba i to Turcima još skraćuje šanse.  Ja sam bio uvjeren da će proći kao prvi, a sad su male šanse da uopće prođu. Nogomet je to, ako ne pobjede Paragvaj ispali su jer ne vjerujem da će se izvaditi na SAD

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.574
15. lipnja 2026. u 15:33

Problem će ti biti i ako prođu (gotovo sigurno bi bili 3.), idu na nekog teškaša u šesnaestini finala

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.088
15. lipnja 2026. u 15:51

Oko tog Gulera je podignuta prasina, precijenjen igrac maksimalno, ne znam koji je razlog. 

 

Yildiz je meni puno veca zvijezda i talent i nogometas.

 

Nisam gledao utakmicu pa ne mogu suditi ali cujem da su oni napdali, i primali golove. 

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
15. lipnja 2026. u 15:53

VelKoz je napisao/la:

Problem će ti biti i ako prođu (gotovo sigurno bi bili 3.), idu na nekog teškaša u šesnaestini finala

Vidi cijeli citat
Nije to uvijek nužno tako. Ko zna kako će se sve posložiti. U nekim skupinama će na kraju bolji ždrijeb imati 3., nego 1. Ali 75% trećeplasirani iz skupine D ide na 1. iz skupine D, što će vrlo izvjesno biti Njemačka. 

Ali sada to nije problem jer događala su se i veća iznenađenja na 1 utakmicu, sada je problem da će vrlo teško proći grupnu fazu

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 188
15. lipnja 2026. u 16:12

PCDI je napisao/la:

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

Vidi cijeli citat
Ako si ti onaj koji je stavio 1500 eura na Tursku u četvrtfinalu onda si...

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
15. lipnja 2026. u 16:29

hakler je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

Vidi cijeli citat
Ako si ti onaj koji je stavio 1500 eura na Tursku u četvrtfinalu onda si...

Vidi cijeli citat
Opusti se čovječe, već sam 100 puta to objasnio. Da mi fali za kruh, nebi sigurno stavio. Kladim se inače možda 2 put godišnje po 100-200Eni svako SP uštedim 1000-2000e i tražim uvijek iste oklade da su koeficijenti npr. od 7-10 i uvijek na doseg reprezentacije. Uplatom tako listić svako svjetsko prvenstvo, najčešće na 2 reprezentacije, sad sam samo na Tursku 1100E.  Nije to bas lako pogoditi, da je, nebi koeficijent bio 9. Ali ne predajem se, čekamo pobjedu protiv Paragvaja i povratak u život.🙂

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.612
15. lipnja 2026. u 16:31

PCDI je napisao/la:

hakler je napisao/la:

PCDI je napisao/la:

Gledam malo kako se odvijaju ostale skupine, moj "Dark horse" i oklada na koju sam stavio puno novaca već nakon 1 kola 90% propada. Turci su u bezizlaznoj situaciji, moraju pobjediti Paragvaj i minimalno x s SAD-om da bi bili 3. u skupini. Nema to baš šanse

Vidi cijeli citat
Ako si ti onaj koji je stavio 1500 eura na Tursku u četvrtfinalu onda si...

Vidi cijeli citat
Opusti se čovječe, već sam 100 puta to objasnio. Da mi fali za kruh, nebi sigurno stavio. Kladim se inače možda 2 put godišnje po 100-200Eni svako SP uštedim 1000-2000e i tražim uvijek iste oklade da su koeficijenti npr. od 7-10 i uvijek na doseg reprezentacije. Uplatom tako listić svako svjetsko prvenstvo, najčešće na 2 reprezentacije, sad sam samo na Tursku 1100E.  Nije to bas lako pogoditi, da je, nebi koeficijent bio 9. Ali ne predajem se, čekamo pobjedu protiv Paragvaja i povratak u život.🙂

Vidi cijeli citat

Postoji potforum za kladenje. Ovo je primjereno za tamo, a ne ovdje.

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
123
...
111213
...
303132