Ćelava prevara je napisao/la:
cameosis je napisao/la:
Ćelava prevara je napisao/la:
Jarun23 je napisao/la:
Hahaha pa jel moguće
Kakva glupost Paragvajca, izgleda igrači ne znaju nova pravila
Vidi cijeli citat
Najgluplje pravilo ikad uvedeno.
Vidi cijeli citat
najbolje pravilo ikad uvedeno, odmah crveni i svi sretni.
Vidi cijeli citat
Ko je sretan s tim smećem od pravila? Razne aktivističke grupe kojima je sport interesantan samo kad ga treba politizirat? Odvratno.
Vidi cijeli citat
znači vrijeđanje na terenu je tebi dio nogometne kulture i potpuno normalno? ajmo ukinuti i kartone za prekršaje, tko jebe poštivanje pravila, primitivizam neka vlada.
međutim, slažem se da je nogomet aktivističkim grupama kao fifi i sjedinjenodržavljanskom režimu samo zanimljiv kad ga se može musti za maksimalni profit i političku prednost. gledatelji to obožavaju, prema tome i to nije problem.
esse quam videri. (marcus tullius cicero)