SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
222324
...
293031
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.436
20. lipnja 2026. u 07:10

cameosis je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Turska najveće razočaranje prvenstva do sada. Neki su ih spominjali među crnim konjima, a oni izgube od Australije (vašar ekipe, baš odurno loše u svakom smislu) i mrtvog Paragvaja nakon poklonjenog crvenog kartona u PRVOM poluvremenu.

Vidi cijeli citat

crveni čist kao suza, da su dobili i penal, ne bi pobijedili.

curaçao je dao u jednoj utakmici protiv njemačke više golova nego turci u dvije.

Vidi cijeli citat

Znam da je čist po tim retardiranim pravilima. Poklonjen može značiti i od strane protivnika, ne samo suca.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.352
20. lipnja 2026. u 07:11

Koje precjenjeno sranje od reprezentacije ovi Turci. 

I na temelju čega su njih podcast hipsteri proglasili za dark horse? 😂 Nije ih bilo 20+ godina, Španjolci ih u kvalama natrpali ko punjene paprike, na jedvite jade preko Kosova se plasirali 1:0 .. svašta 

Ok nije ni Norvežana bilo 20+ ali oni su ubili boga u kvalifikacijama, gazili nogama sve pred sobom. Valjda igra i rezultat u kvalifikacijama treba nešto govoriti da dobiješ taj status.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
20. lipnja 2026. u 07:12

Subert32 je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Turska najveće razočaranje prvenstva do sada. Neki su ih spominjali među crnim konjima, a oni izgube od Australije (vašar ekipe, baš odurno loše u svakom smislu) i mrtvog Paragvaja nakon poklonjenog crvenog kartona u PRVOM poluvremenu.

Vidi cijeli citat

crveni čist kao suza, da su dobili i penal, ne bi pobijedili.

curaçao je dao u jednoj utakmici protiv njemačke više golova nego turci u dvije.

Vidi cijeli citat

Znam da je čist po tim retardiranim pravilima. Poklonjen može značiti i od strane protivnika, ne samo suca.

Vidi cijeli citat

kao i golovi, vidi našu utakmicu protiv engleza. prednost i pobjeda se obično gradi na greškama protivnika.

pravilo za crveni je izvrsno.

[uredio cameosis - 20. lipnja 2026. u 07:13]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.527
20. lipnja 2026. u 07:14

Ma europljani (srednja klasa) su općenito precjenjeni, nije to samo Turska..

Forma de vivir
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
20. lipnja 2026. u 07:14

Subert32 je napisao/la:

danchy je napisao/la:

Nije da mi je zao sto je Turska ispala vec nakon 2.kola, ali bas negledljiv nogomet igra Paragvaj...

Vidi cijeli citat

Cijela Južna Amerika igra negledljiv nogomet. Ekvador, Paragvaj, Urugvaj, Brazil (većinu vremena), Kolumbija. Ajde Argentina tu i tamo, al i oni su odvratni.

Vidi cijeli citat

Vecina tih reprezentacija igra defanzivan nogomet (Kolumbija sigurno nije u toj grupi, a vecinu vremena ni Brazil), ali nitko ne simulira i glumata koliko ovi Paragvajci. 

Jos kad na to dodas suca koji nema pojma dobijes negledljivu utakmicu. 

Jedino pozitivno je da su Turci ispali. 

A davat crveni karton za prekrivanje usta je valjda novo dno koje je nogomet dosegao. 

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.215
20. lipnja 2026. u 07:17

Uzimaju nogomet muškarcima sa ovim pravilom. Neka se jebu. Ovo me pet puta vise raspizdilo, nego cooling break.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.436
20. lipnja 2026. u 07:18

Da jebote, vidim da međusobni susreti idu ispred gol razlike.

Turska je i teoretski ispala.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.436
20. lipnja 2026. u 07:18

pasha77 je napisao/la:

Uzimaju nogomet muškarcima sa ovim pravilom. Neka se jebu. Ovo me pet puta vise raspizdilo, nego cooling break.

Vidi cijeli citat

Meni je to isto grozno, ali baš grozno. Isto kao da smo u ženskom vrtiću

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.602
20. lipnja 2026. u 07:19

Subert32 je napisao/la:

Da jebote, vidim da međusobni susreti idu ispred gol razlike.

Turska je i teoretski ispala.

Vidi cijeli citat

Da, a Ameri su sigurno prvi ovdje. 

Australci i Paragvajci odigraju x s pola gasa i idu mirno dalje...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
20. lipnja 2026. u 07:21

Turci europski Haiti, i jedni i drugi ispali nakon dvije utakmice bez postignutoj gola

123
...
222324
...
293031
  • Najnovije
  • Najčitanije