SP 2026 - Skupina D - SAD - Turska - Paragvaj - Australija

123
...
242526
...
303132
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.442
20. lipnja 2026. u 08:01

Turbodizel je napisao/la:

Ko bi reko, interesantna grupa, već nakon drugog Kola zna se redoslijed:

1. SAD

2. Australija

3. Paraguay

4. Turska

Eto zašto je nogomet iznad svih sportova: Zbog ovakvih čudesa. Tko bi ovo tipao još prije tjedan dana?

Vidi cijeli citat

Ma ne znam baš da će se Paragvaj usuditi igrati samo na X protiv Australije s minus dva gol razlikom, pogotovo ako vide da treći iz grupe A i B budu ispred njih 

Swordfish
Swordfish
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.08.2025.
Poruka: 740
20. lipnja 2026. u 08:06

Lukass je napisao/la:

Grupa SAD, Australija i Paragvaj. I ne prođeš.... 

Vidi cijeli citat


Why?
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
20. lipnja 2026. u 08:07

Turbodizel je napisao/la:

ZB10 je napisao/la:

Turbodizel je napisao/la:

 individualno vjerojatno Top10 turnira 

Vidi cijeli citat

Opet vi s ovim skečevima 😂 Kojih jebenih top10 turnira su Turci? Pola ekipe im Turska liga, pola startne postave. 

Da čujem taj renkig gdje su oni točno po tebi pa da vidim ispred koga si ih sve stavio?

Vidi cijeli citat

Ovi iz vana su majstori a turska liga je odmah iza velike petice, po mojem mišljenju. Sve su to vrhunski nogometaši, malo koja momčad ih ima toliko. Ali eto, 80% posjeda nije bilo dovoljno, šansi za 3 utakmice....I protivnik koji im je maksimalno otežao život. Sve se negativno poklopilo što se moglo poklopiti. Potvrda Murphya.

Vidi cijeli citat

Ja bas mislim da su ovi izvana precijenjeni. Posebice Guler, ali i Yildiz. Oni su dobri igraci kao dio sustava u kojem ih sustav uzdize, ali (jos) nisu nositelji. Calhanoglu je nazalost izgubio malo brzine s godinama sto se na ovoj razini osjeti. 

Kako god, top10 turnira nisu, ali su svakako na papiru bolji od ovih od kojih su izgubili. Na njihovu zalost nogomet se ne igra na papiru...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
20. lipnja 2026. u 08:07

Subert32 je napisao/la:

Turbodizel je napisao/la:

Ko bi reko, interesantna grupa, već nakon drugog Kola zna se redoslijed:

1. SAD

2. Australija

3. Paraguay

4. Turska

Eto zašto je nogomet iznad svih sportova: Zbog ovakvih čudesa. Tko bi ovo tipao još prije tjedan dana?

Vidi cijeli citat

Ma ne znam baš da će se Paragvaj usuditi igrati samo na X protiv Australije s minus dva gol razlikom, pogotovo ako vide da treći iz grupe A i B budu ispred njih 

Vidi cijeli citat

Vidjet cemo kako ce se druge grupe razvit, ali 4 boda moraju biti dosta...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 319
20. lipnja 2026. u 08:08

Možda, ali mislim da će biti ziheraška igra sa obje strane, ako padne gol, padne ali nitko neće forsirat ili se čak otvoriti. Možda u zadnjim minutama se nešto uzburka, iznenada. X je ipak najvjerojatniji.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
20. lipnja 2026. u 08:10

Na Euru prije 2godine, kad je prolazilo 4 od 6, sto je ekvivalent 8 od 12, prosli su Janezi s 3 boda i 0 gol razlikom, a Madari s 3 boda i -3 gol razlikom ispali. Tako nesto ocekujem da i ovdje bude...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Prika
Prika
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.12.2024.
Poruka: 379
20. lipnja 2026. u 08:10

Subert32 je napisao/la:

Turbodizel je napisao/la:

Ko bi reko, interesantna grupa, već nakon drugog Kola zna se redoslijed:

1. SAD

2. Australija

3. Paraguay

4. Turska

Eto zašto je nogomet iznad svih sportova: Zbog ovakvih čudesa. Tko bi ovo tipao još prije tjedan dana?

Vidi cijeli citat

Ma ne znam baš da će se Paragvaj usuditi igrati samo na X protiv Australije s minus dva gol razlikom, pogotovo ako vide da treći iz grupe A i B budu ispred njih 

Vidi cijeli citat


Ima brdo kombinacija

Skoti ako izgube od Brazila ostaju na 3 boda

Ekvador ako izgubi od njemaca ostaje na 3 boda( ako dobiju curacao)

Iran i novi zeland imaju po bod. Po nekoj logici nijedni nebi trebali dobit Egipat odnosno Belgiju tako da isto nece imat 4 boda treceplasirani iz te grupe

Senegal ako izgubi od Norveske nece imati vise od 3 boda kao treci

Jordan/Alzir jsfo ozbiljan kandidat za max 3 boda u medusobom susretu

 

I jos nekoliko gruoa moguce svakakve opcije. Realnost je da ce Paeagvaju 4 boda bit dosta

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.354
20. lipnja 2026. u 08:11

pasha77 je napisao/la:

Uzimaju nogomet muškarcima sa ovim pravilom. 

Vidi cijeli citat

Uoravo suprotno.

Muškarac kad nešto govori ne pokriva usta rukicom ko zadnja pička. Ako imaš nešto reći kaži da te svi čuju. 

Podrška fifi za ovo pravilo, potpuno su u pravu. Oduzimanje prava pičkicama koje bi komunicirale skrivećki.

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.217
20. lipnja 2026. u 08:12

Ma tri boda će nekome biti dovoljno, a 4 boda je zicer. 

Opet s druge strane, ne znači da će dvije ekipe štelati x, ako u zadnje kolo uđu sa tri boda. 

Npr, mi i Gana. Ili Paragvaj i Australija. 

Može se dogoditi da ti drugo ili treće mjesto donosi puno lakši ždrijeb. 

Jebeno će biti zadnje kolo

Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
20. lipnja 2026. u 08:16

Pitali ste se nakon prvog kola kako je Paragvaj uspia doc do SP, eto vam odgovora 🤣 milina od ekipe

123
...
242526
...
303132
  • Najnovije
  • Najčitanije