SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
333435
...
495051
Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.295
23. lipnja 2026. u 10:39

Turbodizel je napisao/la:

Nije katastrofa ali nije dobro. Tah će preuzeti njegovu lijevu stranu  (Schlotti je ljevak) a Rüdiger ide na Tahovu mjesto, desno.

Rüdiger nije tehnički potkovan ko Schlotti niti je dobar u otvaranju. Suzit ĉe se Njemačke taktičke varijante. Usporit će im se igra jer će ovi iz sredine morat više gradit i vraćat se nazad. Ali će im defanziva sa Rüdigerom biti za nijansu čvršća, po mojem mišljenju.

Vidi cijeli citat

Rüdiger u zadnje vrijeme nije blistao ni defenzivno. A i lako popije karton. Tako da mislim da je to teski udarac za Njemacku. Uz to je Schlotterbeck bio vazan za zabijanje glavom nakon kornera, protiv Curacao-a je npr. zabijo.

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.186
25. lipnja 2026. u 01:50

Nadam se da će Curacao utrpati jedan, ali vrijedan gol Obali Bjelokosti i tako ispisati još jednu stranicu svoje povijesti, ali i povijesti Svjetskih prvenstava.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 226
25. lipnja 2026. u 02:08

knjiskimoljac je napisao/la:

Nadam se da će Curacao utrpati jedan, ali vrijedan gol Obali Bjelokosti i tako ispisati još jednu stranicu svoje povijesti, ali i povijesti Svjetskih prvenstava.

Vidi cijeli citat
Ako bi Curacao pobjedio Obalu to bi bila najveća senzacija SP do sada bez ikakve konkurencije.  Realno, bit će 4-0 za Obalu

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
25. lipnja 2026. u 08:28

Tu bi lako mogao treći samo s 1 bodom završiti, iako Ekvador bi trebao neku šansu imati so bzirom na vrlo vjerojatno maksimalno rotirani sastav Njemačke koji je i dalje vrlo jak, al opet daje Ekvadoru veće šanse svakako.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
25. lipnja 2026. u 10:39

u firmi imamo internu kladionicu i stavio sam da Ekvador dobija

uglavnom iz razloga da živciram njemačke kolege, ali moraju i Ekvadorijalci nešto konačno odigrat

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.924
25. lipnja 2026. u 10:44

Bilo bi lijepo da Curacao pobjedi, ali male šanse su za to

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 226
25. lipnja 2026. u 10:57

Ja mislim da će biti 4-0 za Obalu i da će jako jako namučiti Norvešku u 16.tini. Nebi ih skroz otpisao niti za prolazak, odlična je ekipa Obala, pokazali to protiv Njemačke. 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.924
25. lipnja 2026. u 21:41

Njemačka sa najjačim sastavom, nema odmaranja.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
25. lipnja 2026. u 21:46

Ne može Undav do starta ni u ovakvoj utakmici, nakon odlične uloge s klupe.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.988
25. lipnja 2026. u 21:53

vamos Ecuador

 

najbolja himna

123
...
333435
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije