SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 47
jučer u 23:58

Kako ćemo ispast iz grupe 😂

Radijator
Radijator
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2012.
Poruka: 2.729
jučer u 23:59

Radijator je napisao/la:

Subert32 je napisao/la:

Radijator je napisao/la:

Zna li Viki glupi da Njemačka nije osvojila još skupinu?

Vidi cijeli citat

A jedino da se stvori krug s tri reprezentacije na 6 bodova ali teško...

Vidi cijeli citat


Zašto teško?  Ekvador pobijedi rasterećenu Njemačku 2-1 i osvaja skupinu.

Mislim da je čak samo 2-1 dovoljno jer u toj situaciji Njemačka i Ekvador imaju najviše zabijenih golova na mini tablici i Ekvador osvaja zbog boljeg međusobnog omjera. (ali ovo nisam 100% siguran)

Bilo bi
Ekvador 2-2 3 boda
Njemačka 2-2 3 Boda
Obala Bjelokosti 1-1 3 boda
 

Vidi cijeli citat


I evo ga. U točan rez pogođeno.

Bez kiksa protiv Curacao bi sad osvojili skupinu.

 

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.081
danas u 00:00

knjiskimoljac je napisao/la:

Gledaš ovaj Ekvador i navijaš još više da se one teljuge sa 3 boda i minus gol razlikom ne provuku dalje.

Vidi cijeli citat


Mislis na hrvatsku nogometnu reprezentaciju?

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
danas u 00:01

Nagelsmann je u nebitnoj utakmici izašao u najjačem sastavu, riskirao ozljede, naljutio igrače s klupe i još izgubio utakmicu. Pogubljen totalno od prvog dana na klupi Njemačke.

[uredio Ćelava prevara - 26. lipnja 2026. u 00:01]
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
danas u 00:01

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
danas u 00:02

osim Maroka nisam jos vidio ijednu reprezentaciju koja me je ubjedila da ce pored Francuske i Argentine u finale, nit Spanjolska, nit Portugal, nit Brazil (ma da su se popravili malo), SAD dark horse, ono ostalo ne moram ni komentirati

[uredio narada108 - 26. lipnja 2026. u 00:03]
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.526
danas u 00:02

U Kurac...ao krasni...

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.528
danas u 00:03

Forma de vivir
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.510
danas u 00:04

Ćelava prevara je napisao/la:

Nagelsmann je u nebitnoj utakmici izašao u najjačem sastavu, riskirao ozljede, naljutio igrače s klupe i još izgubio utakmicu. Pogubljen totalno od prvog dana na klupi Njemačke.

Vidi cijeli citat

on nikad nije smio postati izbornik njemačke, uvalio ga je minhen savezu da se riješi njegove plaće. lapan i pol, a nema kvalitetu ni autoritet. glavno da su ovdje kod nas u njemačkoj počeli trubiti o pohodu na zlato.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
danas u 00:05

Čestitke Ekvadoru, zasluženo i imat će što reći dalje. Naravno čestitke i Obali Bjelokosti na prvoj nokaut fazi u povijesti. Pridružili se JAR-u i BiH u tome, a bit će još toga. Curacau hvala, i neka nam dođu opet za 4 godine.

  • Najnovije
  • Najčitanije