SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.502
danas u 00:06

narada108 je napisao/la:

osim Maroka nisam jos vidio ijednu reprezentaciju koja me je ubjedila da ce pored Francuske i Argentine u finale, nit Spanjolska, nit Portugal, nit Brazil (ma da su se popravili malo), SAD dark horse, ono ostalo ne moram ni komentirati

Vidi cijeli citat

pomalo, dokgod smo mi u igri, uvjeren sam da ovo moramo potegnuti. 😁 mora se i nama poklopiti jednom.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
danas u 00:06

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 953
danas u 00:06

knjiskimoljac je napisao/la:

Čestitke Ekvadoru, zasluženo i imat će što reći dalje. Naravno čestitke i Obali Bjelokosti na prvoj nokaut fazi u povijesti. Pridružili se JAR-u i BiH u tome, a bit će još toga. Curacau hvala, i neka nam dođu opet za 4 godine.

Vidi cijeli citat


Cestitke i Njemackoj na prvom prolasku skupine od 2014. 😁

JaracIzPule
JaracIzPule
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.05.2023.
Poruka: 130
danas u 00:07

Danke Deutschland, hvala vam ni na čemu.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
danas u 00:11

Ciferšlus je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

Gledaš ovaj Ekvador i navijaš još više da se one teljuge sa 3 boda i minus gol razlikom ne provuku dalje.

Vidi cijeli citat


Mislis na hrvatsku nogometnu reprezentaciju?

Vidi cijeli citat

Škotska jučer pokazala da ne zaslužuje ići dalje. 

zgembo
zgembo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.02.2015.
Poruka: 1.321
danas u 00:12

Pa je li se nama barem jednom mogu poklopiti rezultati iz drugih skupina? Prvo Koreja izgubi od JAR-a, pa kilave Švabe nisu mogli barem bod uzet. 
I ajd sad dobij Ganu sa sustavom  "cirkus kolorado"

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
danas u 00:14

knjiskimoljac je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

Gledaš ovaj Ekvador i navijaš još više da se one teljuge sa 3 boda i minus gol razlikom ne provuku dalje.

Vidi cijeli citat

Mislis na hrvatsku nogometnu reprezentaciju?

Vidi cijeli citat

Škotska jučer pokazala da ne zaslužuje ići dalje. 

Vidi cijeli citat

pa oni ce ispasti 99%

[uredio narada108 - 26. lipnja 2026. u 00:14]
NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.367
danas u 00:17

Nista od toga da ćemo proći dalje s 3 boda

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
danas u 00:18

Bili su jednom nogom vani,a sad su ispred nas ako odigramo X sa Ganom,ili su ispred Gane ako Gana izgubi.

 

Kako je krenulo mogao bi i netko sa 4 boda otpasti

[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 26. lipnja 2026. u 00:19]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Musin.lob
Musin.lob
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.09.2025.
Poruka: 4
danas u 00:18

NE-KO je napisao/la:

Nista od toga da ćemo proći dalje s 3 boda

Vidi cijeli citat

Nije gotova, Australija dobije i imamo 2/4.

Onda prati Španjolsku, Austriju itd.