Yakov je napisao/la:
O čemu ti? 2018. smo osvojili jackpot sa Danskom i Rusijom, pa i Engleskom kao protivnicima. U Kataru dobijemo Japan u osmini, van svih očekivanja.
Vidi cijeli citat
A ti si vidim pratio utakmice.. Danska je igrala neriješeno sa Francuzima u grupi i bili jedni od boljih reprezentacija svijeta u tom trenutku, imali su neki ludi broj utakmica bez poraza... Moraš se vratiti u ta vremena, a ne suditi po danas... Jedna od dvije najgore drugoplasirane koje smo mogli dobiti... A kad su Rusi jackpot, pitaj Španjolce što misle o tome
U Katru smo imali brutalnu skupinu, dvoje igralo polufinale par dana kasnije, jedna Belgija sa hrpom igrača u primeu je ispala
A nisu ni japanci vesla sisali pa da su završili ispred španjolske i njemačke... Je*** takve jackpotove
[uredio zovche - 26. lipnja 2026. u 02:37]