Yakov je napisao/la:
zgembo je napisao/la:
Pa je li se nama barem jednom mogu poklopiti rezultati iz drugih skupina? Prvo Koreja izgubi od JAR-a, pa kilave Švabe nisu mogli barem bod uzet.
I ajd sad dobij Ganu sa sustavom "cirkus kolorado"
Vidi cijeli citat
O čemu ti? 2018. smo osvojili jackpot sa Danskom i Rusijom, pa i Engleskom kao protivnicima. U Kataru dobijemo Japan u osmini, van svih očekivanja.
Vidi cijeli citat
Tadašnji Japan je bio jači protivnik od današnje od ovog šta ćemo sada dobiti Kolumbiju. I sada je Japan dobar, ali 3š% slabiji od ondašnjeg. Poznato je da su na turniru bez nekoliko najboljih igrača, posebno Mitoma.
Ako Hrvatska dobije bod biti će 3. i ide Kolumbija ili Portugal, realnije Kolumbija, pa na pobjednika Švicarska - Alžir ili Iran (puno manje šanse). U smislu četvrtfinala, što bi bio veliki uspjeh, to nije težak ždrijeb. Zapravo ne teži ždrijeb od onog na prethodna 2 prvenstva..
Ako Hrvatska pobjedi , ide ponovno na na Kolumbiju ili vjerojatnije Portugal, pa na izvjesno Španjolsku. Bolje je proći ko 3.