SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
202122
...
495051
rexus
rexus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2008.
Poruka: 1.747
20. lipnja 2026. u 23:04

Obala Bjelokosti ima 2 vrhunska krila, a pogotovo je Diomande upečatljiv. Uostalom, on je zakuhao gol. Ekipa kao ekipa su disciplinirana, dosta fizički jaka i uz 2 dva takva krila je u današnjem nogometu to i više nego dosta da izgledaš prilično dobro.

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 183
20. lipnja 2026. u 23:07

dadoo je napisao/la:

Brz i snazan ovaj Diomandé

Yan Diomande controls the ball against Felix Nmecha

Vidi cijeli citat
Biti će najbolji igrač svijeta jednog dana.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.201
20. lipnja 2026. u 23:09

Izašao konačno Schlotterbeck, možda se prije mogao povući potez, kad je već par puta sjedao konstantno, a nije da nemaž zamjenu.

Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 320
20. lipnja 2026. u 23:09

Ne bi dobro bilo kad bi Njemci ovo izgubili. Ne bi ih gledali protiv Francuza u 1/8. A Slonova bi mi bilo žao da ispadnu baš protiv Tricolora.

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 183
20. lipnja 2026. u 23:14

Turbodizel je napisao/la:

Ne bi dobro bilo kad bi Njemci ovo izgubili. Ne bi ih gledali protiv Francuza u 1/8. A Slonova bi mi bilo žao da ispadnu baš protiv Tricolora.

Vidi cijeli citat

A možda će izgubiti i od Ekvadora pa ih nećemo gledati uopće?

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.178
20. lipnja 2026. u 23:15

Pročitao sam onu osobnu priču Diomandea. Jako tužno, ima veliki motiv biti veliki igrač.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
20. lipnja 2026. u 23:15

Šta je sada ovoj promašio

z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 110
20. lipnja 2026. u 23:15

Obala bjelokosti je dobra i može uz malo sreće proći sve, osim Francuske koja je bez konkurencije trenutno u svijetu. Njemci znaju šta rade, s porazom bježe od ždrijeba gdje je Francuska u osmini finala,Obala će ako tamo dode u osmini finala ići na Francusku.. i to je 100%. Mene su kupili, ali ako pobjede sami će si oduzeti mogućnost da dođu u četvrtfinale jer protiv Francuza neće moći nitko

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.167
20. lipnja 2026. u 23:17

Njemačka se brani kriminalno. 

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
20. lipnja 2026. u 23:17

hakler je napisao/la:

Turbodizel je napisao/la:

Ne bi dobro bilo kad bi Njemci ovo izgubili. Ne bi ih gledali protiv Francuza u 1/8. A Slonova bi mi bilo žao da ispadnu baš protiv Tricolora.

Vidi cijeli citat

A možda će izgubiti i od Ekvadora pa ih nećemo gledati uopće?

Vidi cijeli citat

Proć će na gol razliku.

Inače, Njemačka je zmaj od papira. Jedna pobjeda protiv Curacaa i svi su odjednom zaboravili koliko očajno izgledaju zadnjih godina.

Mislim da nemaju šanse protiv jačih ekipa. Nekad je vrijedilo da Nijemce nikad ne smiješ otpisat zbog njihovog prepoznatljivog karaktera i pobjedničkog mentaliteta. Čini se da su degermanizacijom igračkog kadra ostali bez toga.

123
...
202122
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije