SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
222324
...
495051
z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 110
20. lipnja 2026. u 23:24

cameosis je napisao/la:

z tribina je napisao/la:

Obala bjelokosti je dobra i može uz malo sreće proći sve, osim Francuske koja je bez konkurencije trenutno u svijetu. Njemci znaju šta rade, s porazom bježe od ždrijeba gdje je Francuska u osmini finala,Obala će ako tamo dode u osmini finala ići na Francusku.. i to je 100%. Mene su kupili, ali ako pobjede sami će si oduzeti mogućnost da dođu u četvrtfinale jer protiv Francuza neće moći nitko

Vidi cijeli citat

znači razlog zašto obala bjelokosti vodi protiv mojih hessenovaca je da njemci ne žele igrati protiv francuza i ivoreri ne znaju računati, ok.

prema tome curaçao je najpametniji, popio porciju i ne može ni s dvije pobjede biti prvi u skupini - stari lisac advocaat.

Vidi cijeli citat
Naravno da  nije tako. Vode jer igraju bolje i zasluženo vode, ali za njihove ambicije da odu daleko bilo bi im bolje da budu 2. u skupini

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
20. lipnja 2026. u 23:25

ARIZIN je napisao/la:

Njemačka je od 2014 na putu Italije uz malo više ipak talenta...

No u ovom trenutku oni nemaju u vezi ni blizu klase Kroosa, Ozila ili u napadu Mullera.

Čak me podsjećaju na Talijane nakon Sp, šta je Talijanima bio Pirlo to je Njemačkoj bio Kroos i Muller. Jedna bezidejna momčad sa manjkom napadačke inspiracije, a i klase. 

Vidi cijeli citat

imamo zastupnike mišljenja da su oni drugi favoriti za osvajanje naslova. dovoljno dugo gledam koje gluposti nagelsmann izvodi (kojem nije uopće mjesto na klupi izbornika, ali to je minhen zakuhao da se riješi njegove plaće), i manjak klase u kadru.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
20. lipnja 2026. u 23:27

z tribina je napisao/la:

cameosis je napisao/la:

z tribina je napisao/la:

Obala bjelokosti je dobra i može uz malo sreće proći sve, osim Francuske koja je bez konkurencije trenutno u svijetu. Njemci znaju šta rade, s porazom bježe od ždrijeba gdje je Francuska u osmini finala,Obala će ako tamo dode u osmini finala ići na Francusku.. i to je 100%. Mene su kupili, ali ako pobjede sami će si oduzeti mogućnost da dođu u četvrtfinale jer protiv Francuza neće moći nitko

Vidi cijeli citat

znači razlog zašto obala bjelokosti vodi protiv mojih hessenovaca je da njemci ne žele igrati protiv francuza i ivoreri ne znaju računati, ok.

prema tome curaçao je najpametniji, popio porciju i ne može ni s dvije pobjede biti prvi u skupini - stari lisac advocaat.

Vidi cijeli citat
Naravno da  nije tako. Vode jer igraju bolje i zasluženo vode, ali za njihove ambicije da odu daleko bilo bi im bolje da budu 2. u skupini
Vidi cijeli citat

u neku ruku da, ali onda je igrati bezvrijedno i najbolje je opaliti simulacije, jer će svi cijelo vrijeme zaposliti matematičare specijalizirane na teoriju vjerojatnosti.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
20. lipnja 2026. u 23:31

zake je Vikica toliko napaljen na suca?

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
20. lipnja 2026. u 23:31

Nijemci shvatili da ne ide kroz sredinu i po podu, pa krenuli nabacivanja...

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
20. lipnja 2026. u 23:31

čim ih kritiziraš 🤣

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.359
20. lipnja 2026. u 23:31

E jebiga

z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 110
20. lipnja 2026. u 23:31

Bez obzira šta idu na Norvežane u 32, ovo je bolji ždrijeb za Obalu, protiv Francuza u osmini ni oni niti bilo tko drugi nema šanse. Protiv Norvežana će biti egal utakmica

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
20. lipnja 2026. u 23:32

samo da podsjetim: nagelsmann nije htio voditi undava.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
20. lipnja 2026. u 23:32

Nijemci dali gol = ne znaju što rade?

123
...
222324
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije