SP 2026 - Skupina E - Njemačka - Ekvador - Obala Bjelokosti - Curacao

123
...
293031
...
495051
ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.365
21. lipnja 2026. u 05:38

zrinkec je napisao/la:

Mogao bi još jedan dark horse doživjeti blamažu.

Vidi cijeli citat

"Čuvajte se Ekvadora" "Pripazite dobro na Ekvador, to je ekipa za četvrtfinale"  

Još jedan dark horse podcast svemira na rubu provalije😭

dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.281
21. lipnja 2026. u 05:56

Image

Audaces fortuna juvat
pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.537
21. lipnja 2026. u 06:35

Dobar xg Ekvadora..

Forma de vivir
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
21. lipnja 2026. u 07:04

Njemačka osigurala prvo mjesto, to može spasiti bijedni Ekvador koji sada mora pobijediti.

pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 48
21. lipnja 2026. u 07:29

Ekvador nema napadace i to se danas najbolje vidjelo. 

I dalje mislim da, ako nekim cudom pobjede Njemacku, ce biti tvrd orah u playoffu.

S ovako cvrstom igrom mogu protiv svakog  igrati nulu i odvesti utakmicu do penala.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.618
21. lipnja 2026. u 07:47

Ekvador je jedna od onih reprezentacija kojima je puno lakse igrati protiv favorita nego kad su oni favorit i moraju napadati. Ne bi ja njih otpisao protiv Nijemaca, posebice jer bi ovi mogli izvesti kombiniran sastav..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 326
21. lipnja 2026. u 08:12

"Kombiniran sastav" je još uvijek pun prekaljenih Bundesligaša.

Kad bi izabrali najlošije igače Bundeslige bila bi to svejedno impozantna momčad koju bi se teško pobjedilo. 

Kad naš neki upadne u bilo koju momčad Bundeslige odmah je materijal za repku.

Toliko o "slabosti" B repke. Nemaju se Ecuadorijanci nadati da će im biti puno lakše s njima.

Mogu samo sanjati da im uopće neki zaigra već u drugoj Bundesligi, kamoli prvoj. To su sve redom klasni igrači, nema tu nikakvih "truba", jer da bilo koja momčad ima slabost samo na jednoj poziciji, ostali bi brzo skužili i napadali tu poziciju i popravljali gol-diferenciju.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.618
21. lipnja 2026. u 08:19

Ja nisam nigdje napisao da su losi igraci na klupi Njemacke, jer to nije ni poanta.

Nije vazno tko igra u kombiniranom sastavu nego je pitanje uigranosti jer govorimo o igracima koji moguce nikad prije i nikad poslije nece igrati zajedno.

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Turbodizel
Turbodizel
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.03.2019.
Poruka: 326
21. lipnja 2026. u 08:33

Važeći argument, tim više što je oduvijek Njemačka prednost bila da imaju dobro uigranu Bayernovu osovinu + su Bayernovci od svih klasnih profesionalaca Bundeslige najelitniji. Tu leži cijela tajna Njemačkih uspjeha.

No, ipak mislim da su i ovi iz "B-sastava" nakon nekoliko tjedana priprema donekle dobro uigrani i ako dodamo njihovu individualnu kvalitetu, Ecuadorijanci ne bi trebali imati puno nade.

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.537
21. lipnja 2026. u 08:38

Ono što je Valencia promašio na početku treba kažnjavat zatvorom. I to onim meksičkim, gdje je Mel Gibson bio..

Forma de vivir
123
...
293031
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije