SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
272829
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.408
jučer u 06:41

PCDI je napisao/la:

Stefan84 je napisao/la:

ovo je svedska koj zelimo gledati. odlicna organizacije, minimalan rizik u igre, deciplina i game plan.

 

now we are talking. this is it.

Vidi cijeli citat
Izborila je utakmicu s Francuskom. 30.6. u 21.  Prvi put ću navijati za Švedsku, ali ne bi im pomogao ni Harry Potter😬..

Vidi cijeli citat

Stvarno? Francuzi? Dvostruki hendikep......

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.131
jučer u 07:39

stockholm stadion u erupcija u 02.25 sat kada elanga daje gol https://www.svt.se/nyheter/video/9065c4c0c7f9241c-se-reaktionerna-pa-stadion-nar-sverige-kvitterade

 

 

 

stadioni u stockholm, geteborg i malmö puni. kafani, restorani i barovi puni po citava svedska. trg pun po gradovi.

 

bajka. ludilo.

 

inace stari na elanga igrao sp 1998 za kamerun. inace stari dugi godine igrao za malmö ff i tamo je stari ostao.

[uredio Stefan84 - 26. lipnja 2026. u 07:41]
Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.131
jučer u 07:52

PCDI je napisao/la:

Vidi cijeli citat
Izborila je utakmicu s Francuskom. 30.6. u 21.  Prvi put ću navijati za Švedsku, ali ne bi im pomogao ni Harry Potter😬..

Vidi cijeli citat


 

zao mene za francija i mbappe da tako dobra repka moraa ovaako rano da ispadne 😊

 

inace ima 3 opcije. francija, norveska ili njemacka.

 

svedska vs norveska bilo bi ludilo samo tako. i na teren i van teren. 

Heja Sverige
Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.295
jučer u 08:27

Stefan84 je napisao/la:

Vidi cijeli citat
Ovo neka svedska Maja Suput? 😂

Ima snagu zlatnog žita, ima oči boje mora, moja zemlja Hrvatska
Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.534
jučer u 09:52

Lijepo je zaista vidjeti i da izmedju hladnog sjevera i Azijata postoji dovoljna ljubav za rutinski bod svima bod oba dalje.

 

Nogomet je zaista kao ljubav. Bez granica.

[uredio Igram Managera sa Belupom - 26. lipnja 2026. u 09:52]
Gospodin
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.183
jučer u 10:42

Nizozemska-Maroko u 1/16, e to će biti prava poslastica

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
jučer u 10:44

ako Marokanci pobijede, bit će poslastica za nizozemsku policiju 😁 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 10:54

ian wright je napisao/la:

ako Marokanci pobijede, bit će poslastica za nizozemsku policiju 😁 

Vidi cijeli citat

i u francuskoj, belgiji i njemačkoj, gdje su isto velike zajednice. 👺

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
123
...
272829