SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

123
...
272829
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.131
jučer u 16:23

verovatno jesu ali zaboravio. kakvo ljepo iznenaduvanje kada mu isak objasnio. 😊

Heja Sverige
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.299
jučer u 20:21

ian wright je napisao/la:

ako Marokanci pobijede, bit će poslastica za nizozemsku policiju 😁 

Vidi cijeli citat

I ako izgube bit ce isto. 

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.131
jučer u 20:53

tada dupla posla 😂

 

znaci francija vs svedska u plef ofu. ekipa koja ima zvezda na svaka pozicija. i tu je i kraja za nas. fra, esp, arg i eventualno bra druga dimenzija za ostale na sp.

 

ovi iskomplecirani i uvek mali mali noggomet brat svedska zaaci norveska verovatno bi izgubio veceras i s pun rosster. ali nada je bila da parkira bus i zabie koju kontra. veci cuda se djesio.

 

no to je sada to.

 

 

Heja Sverige
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.131
jučer u 23:18

s 99.9% sigurnosti francija vs svedska.

 

malo cudan sistem da najbolja prvo plasirana ekipa igra protiv najbolja trece plasirana. logicno bi bilo da igraju protiv najlosa trece plasirana ekipa koj prolaze.

 

a ima li bilo kakva sansa protiv ovi vanzemljeni ?

 

formacija 4 - 5 - 1 i parkiranje bus je jedina alternativa i se nadati sportska sreca. sve ostalo je samoubistvo protiv ovi.

 

isak mora na klupa protiv fra. viktor u napad ali i on ce mora da pomoze defanzivno. a zna da igra defanzivno.

 

isak nema blaga veze od defanziva. toliko to lose izgleda kada pokusa igrati defanzivno. to bi francija koristio.

[uredio Stefan84 - 26. lipnja 2026. u 23:19]
Heja Sverige
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.975
jučer u 23:28

možda Isak misli "neka oni čuvaju mene"

 

ko što bi reko Robert Vladislavić prije revanša u Amsterdamu '93: ne bojim se Marca Overmarsa. Kako ću ga čuvati? Neka on čuva mene

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 225
jučer u 23:35

Stefan84 je napisao/la:

tada dupla posla 😂

 

znaci francija vs svedska u plef ofu. ekipa koja ima zvezda na svaka pozicija. i tu je i kraja za nas. fra, esp, arg i eventualno bra druga dimenzija za ostale na sp.

 

ovi iskomplecirani i uvek mali mali noggomet brat svedska zaaci norveska verovatno bi izgubio veceras i s pun rosster. ali nada je bila da parkira bus i zabie koju kontra. veci cuda se djesio.

 

no to je sada to.

 

 

Vidi cijeli citat
Francuska, pa 5 mjesta nitko,pa ovi  koje si nabrojio i Norveška i Njemačka bez Brazila. Ja ne vjerujem da će Brazil proći Japan. Zapravo 50-50

[uredio PCDI - 26. lipnja 2026. u 23:35]
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.131
danas u 00:35

protiv francija ce treba 10 rudari radnika, hard workers. isak jednostavno nema taj sposobnosti.

 

najmala rupa u taj parkirani bus je gol za francija.

 

 

Heja Sverige
123
...
272829