SP 2026 - Skupina F - Nizozemska - Japan - Švedska - Tunis

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.531
14. lipnja 2026. u 21:48

Ajmo braćo Japanci, ako treba izginut neka to bude u samurajskom stilu.

 

Forma de vivir
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
14. lipnja 2026. u 21:56

Nizozemci nazad jaki, u sredini solidni, a naprijed nedostojni imena. Ne tako davno jedan Roy Makay ili Jimmy Floyd Hasseilbank nisu mogli prismrditi ekipi jer su imali naprijed zvijeri. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
water strider
water strider
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2012.
Poruka: 4.228
14. lipnja 2026. u 22:06

Očekujem možda i najbolju utakmicu do sada.

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 323
14. lipnja 2026. u 22:11

Japanski br 13 uopce nema kostobrane,zasto to sudac ne sankcionira? Ko da boksac ude u ring bez stitnika za zube

Brig_Šb
Brig_Šb
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.06.2026.
Poruka: 71
14. lipnja 2026. u 22:18

Kad cujem komentatora kako izgovara fan de fen dodje mi ugasit Tv.

AceRimmer
AceRimmer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.06.2013.
Poruka: 3.142
14. lipnja 2026. u 22:25

water strider je napisao/la:

Očekujem možda i najbolju utakmicu do sada.

Vidi cijeli citat


Za sada odlicna samo mazohistima. Nogomet je postao jako, jako dosadna igra. Ne znam tko ovo moze gledati osim najzadrtijih navijaca. Hitno su potrebne neke promjene koje ce igracima dati vise prostora za driblinge.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
14. lipnja 2026. u 22:42

Šlager 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.205
14. lipnja 2026. u 22:43

AceRimmer je napisao/la:

water strider je napisao/la:

Očekujem možda i najbolju utakmicu do sada.

Vidi cijeli citat


Za sada odlicna samo mazohistima. Nogomet je postao jako, jako dosadna igra. Ne znam tko ovo moze gledati osim najzadrtijih navijaca. Hitno su potrebne neke promjene koje ce igracima dati vise prostora za driblinge.

Vidi cijeli citat


Znači dati Amerima da napišu pravila 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.330
14. lipnja 2026. u 22:43

ovo ce Japan vrlo tesko branit do kraja, no ako to neko moze onda su oni, no trebali bi zabiti, ali znamo ko im fali

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
14. lipnja 2026. u 22:43

AceRimmer je napisao/la:

water strider je napisao/la:

Očekujem možda i najbolju utakmicu do sada.

Vidi cijeli citat


Za sada odlicna samo mazohistima. Nogomet je postao jako, jako dosadna igra. Ne znam tko ovo moze gledati osim najzadrtijih navijaca. Hitno su potrebne neke promjene koje ce igracima dati vise prostora za driblinge.

Vidi cijeli citat


Išlo se na fizikalije, kontre i brzinu i uništila se kreativnost...Nizozemci bi sad sve dali za jednog Sneijdera, Davidsa ili Seedorfa.