SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

123
...
789
...
181920
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
15. lipnja 2026. u 22:58

hajde realan rezultat

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
15. lipnja 2026. u 22:59

allen je napisao/la:

Kako 5 minuta nadoknade, ako je cak 4 potroseno na cooling brake???

Vidi cijeli citat


I tako skoro svaku utakmicu. 

 

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.915
15. lipnja 2026. u 22:59

Drugo poluvrijeme puno zanimljivije, na kraju poštena podjela bodova. 

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
15. lipnja 2026. u 22:59

Bilo je van 16, ali čisti faul...Ako to nije držanje onda čemu sude povlačenje za dres.

Do jučer nismo znali šta je ruka, danas ni šta je povlačenje...Bitno da Fifa ima pauze za reklamu. 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
15. lipnja 2026. u 23:02

sta cemo mi izvadit iz rukava? Englezi nas znaju ohoho, cak nas vole ohohohoho....stavljat ce flastera na Luku da ga zajebava, ako ne, sami su krivi, ali valjda nisu toliko glupi, mozda neki specijal Gvardijola ili Baturine kad/ako ude, ili M.Pasalica/M.Pasalica? dobro ovo nije za ovu temu, vec sam dobio prijetnje i upozoravanja preko mobitela

[uredio narada108 - 15. lipnja 2026. u 23:03]
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
15. lipnja 2026. u 23:02

Čestitke Egiptu, pobjeda protiv Zelanda bi trebala biti dosta. Kako je krenulo bit će zanimljiva i borba trećeplasiranih.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
15. lipnja 2026. u 23:10

Belgijanci svi igraju u ligama petice, Egipćani svi igraju u egipatskoj ligi. Po čemu je to Belgija bolja, nema mi netko objasni? 

Čekamo Saudijce, oni su još najjači od tih neeuropskih. Ali o tome ću napisati komentar u njihovoj skupini. 

Plavi kredenc
Plavi kredenc
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.03.2024.
Poruka: 450
15. lipnja 2026. u 23:10

Znači Lukaku opet promašio loptu pred golom samo sad nije bio Gvardiol pored da izbije nego je dečko lijepo pospremio umjesto njega  😀

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.628
15. lipnja 2026. u 23:14

PCDI je napisao/la:

Belgijanci svi igraju u ligama petice, Egipćani svi igraju u egipatskoj ligi. Po čemu je to Belgija bolja, nema mi netko objasni? 

Čekamo Saudijce, oni su još najjači od tih neeuropskih. Ali o tome ću napisati komentar u njihovoj skupini. 

Vidi cijeli citat

Smorio si kralju, ja ću ti reć, kad niko neće, niko ne vole one koji se uvijek prave pametni.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.785
15. lipnja 2026. u 23:24

Lukass je napisao/la:

allen je napisao/la:

Kako 5 minuta nadoknade, ako je cak 4 potroseno na cooling brake???

Vidi cijeli citat


I tako skoro svaku utakmicu. 

 

Vidi cijeli citat


Da, to je ono sto mene najvise jebe

Zato MORAJU zaustaviti vrijeme na satu

123
...
789
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije