SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

123
...
91011
...
181920
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.232
16. lipnja 2026. u 08:10

Elijah je ima vrhunsku sezonu u Skotskoj, bas mi je drago da je iskocia na prvenstvu za Zelandere

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
16. lipnja 2026. u 09:06

Fantazista10 je napisao/la:

Elijah je ima vrhunsku sezonu u Skotskoj, bas mi je drago da je iskocia na prvenstvu za Zelandere

Vidi cijeli citat
Je, ali volio bi da je ipak netko od ga dva pobjedio, ovako su obje ekipe izvjesno ispale. Nikad se ne zna, ali teško će do pobjede protiv Belgije i Egipta. Nadao sam se pobjedi Irana.

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.191
16. lipnja 2026. u 09:08

Baš su ove utakmice što prespavam odlučile biti neočekivano dobro i pune golova.

PCDI
PCDI
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.03.2026.
Poruka: 224
16. lipnja 2026. u 09:38

zrinkec je napisao/la:

Baš su ove utakmice što prespavam odlučile biti neočekivano dobro i pune golova.

Vidi cijeli citat
Zasto neočekivano? I tome smo nebrojeno puta raspravljali na temi kvalifikacija. Realno ne da će više golova i prilika biti na Iran- novi Zeland nego na polufinalu španjolska- Portugal. Moderni nogomet kvalitetu dokazuje prvi kroz jaku obranu, a onda sve drugo. 

Ne znam kako to još ljudi ne shvaćaju. Mene to koliko golova pada i prilika se stvara ne zanima. Zapravo ne fascinira to umijeće kada tehnički puno slabija ekipa zatvori oni tehnički puno jaču i izvuku 0-0 kao Zelenortski jučer. Da je to bila utakmica nokaut faze, pa penali u kojima su šanse 50-50, cijeli svijet bi se čudio.

Reprezentacije nemaju vremena za uigravanje, ne treniraju svaki dan skupa i ti automatizmi uigrani akcija koje dovode do golova i šansi su minimalizirani. 

P.S očito je svima sve na ovom prvenstvu neočekivano, a ja sam upravo o svemu tome neočekivanim 2 godine pisao na temi kvalifikacija. 

I o tome kako će utakmica Francuska-portugal realnije biti "dosadnija" od  Iran-Novi Zeland. I o tome kako je 48 dobar format jer je sve više konkurentnih reprezentacija i daje se šansu drugima da rastu. Pisao sam i o tome kako su ispravno podijeljena ta 48 mjesta dok je većina pisala da je Europa zakinuta. Vrlo sam jasno sve objašnjavao i sada rezultati to dokazuju. 

Ovih nekoliko koji sada realno jesu autsajderi kao Irak, Jordan, Panama, možda Haiti, Novi Zeland, samo će rasti svakim novim sudjelovanjem na SP.  Bas taj Haiti ima potencijal da bude novi Japan ili Maroko u budućnosti, ali prvo se treba postaviti minimalni preduvjet da se riješi situacija u zemlji.  

[uredio PCDI - 16. lipnja 2026. u 09:46]
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.105
21. lipnja 2026. u 20:12

com on iran. show them what you persians are made of. show this little man donald trump. 

[uredio Stefan84 - 21. lipnja 2026. u 20:14]
Heja Sverige
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 20:55

Idemo Iran, ušutkaj okupatore.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 21:03

Ovo je crveni, Lukaku uopće ne ide na loptu.

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
21. lipnja 2026. u 21:04

Lukaku se cudom cudi, a moze biti sretan da je samo zuti

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.663
21. lipnja 2026. u 21:04

crveni na svakom djelu terena osim očito na golmanu

I'm not mean, you're just a sissy.
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.628
21. lipnja 2026. u 21:04

Na kojem je to jeziku pričao sa sucem😂

123
...
91011
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije