SP 2026 - Skupina G - Belgija - Egipat - Iran - Novi Zeland

123
...
111213
...
181920
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.405
21. lipnja 2026. u 21:27

Šteta...

Sudac zaboravio na pauzu

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.440
21. lipnja 2026. u 21:28

Zaleđe, Zizi dobar komentator

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
21. lipnja 2026. u 21:28

Lukaku ne dobije crveni, ponište im gol. Izgleda da ih hoće namjerno poslati kući.

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 53
21. lipnja 2026. u 21:30

Jesu pokazali zaleđe? 

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.432
21. lipnja 2026. u 21:31

Golim okom se vidi zaleđe. Iako to često zna varati

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.413
21. lipnja 2026. u 21:31

Jebo te break da te jebo i svakome ko je tim pohlepnih supcima dao da organiziraju sp, nek se drže NFL i MLB, puj

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.721
21. lipnja 2026. u 21:31

Weasley je napisao/la:

Šteta...

Sudac zaboravio na pauzu

Vidi cijeli citat

Tek vidiš onda koliko je ovo pravilo retardirano, ubija igru, tempo, nogomet. 

Podsjeća me kad navijači ubace baklje u teren pa onda imaš prisilnu pauzu. 

 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.105
21. lipnja 2026. u 21:32

ovo je cist gol taremi.

 

ovo pauza is insane. kapetalizam nista drugo. ubije ritam igre. nije toliko toplo.

 

[uredio Stefan84 - 21. lipnja 2026. u 21:34]
Heja Sverige
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
21. lipnja 2026. u 21:37

knjiskimoljac je napisao/la:

Lukaku ne dobije crveni, ponište im gol. Izgleda da ih hoće namjerno poslati kući.

Vidi cijeli citat

Ne bi za ono dao crveni, a zalede je bilo. Unatoc tome, lako moguce da im zele pomoci da sto prije odu s prvenstva..

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.381
21. lipnja 2026. u 21:37

Daj me nemoj zezat da su im poništili gol radi stražnjice Iranca ? ?

123
...
111213
...
181920
  • Najnovije
  • Najčitanije