SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
101112
...
313233
sedmica77
sedmica77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.02.2012.
Poruka: 2.042
16. lipnja 2026. u 22:31

Senegal se sam zajebo. Imali su toliko polu prilika, dobrih izlaza, ali tako kritično loše odluke u samoj završnici. Ili nepotrebni udarci ili proigravanja prejaka i preduga.

Fino im se nudila Francuska

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 433
16. lipnja 2026. u 22:31

Krunchie7 je napisao/la:

Francuzi zasluženo.

Čak ih niti ovaj smotani sudac ne može zaustaviti.

Vidi cijeli citat
po cemu zasluzeno molin te imali su dvi dobre sanse ka i senegal

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.335
16. lipnja 2026. u 22:31

kakvo dodavanje, strasno

Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.465
16. lipnja 2026. u 22:32

Kakav genijalac je Olise.

M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
16. lipnja 2026. u 22:32

Krunchie7 je napisao/la:

Francuzi zasluženo.

Čak ih niti ovaj smotani sudac ne može zaustaviti.

Vidi cijeli citat

Vise krivih odluka na stetu Senegala bilo...

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
16. lipnja 2026. u 22:33

sedmica77 je napisao/la:

Senegal se sam zajebo. Imali su toliko polu prilika, dobrih izlaza, ali tako kritično loše odluke u samoj završnici. Ili nepotrebni udarci ili proigravanja prejaka i preduga.

Fino im se nudila Francuska

Vidi cijeli citat

Pokrenuli se Francuzi...digli tempo i poveli...

IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.456
16. lipnja 2026. u 22:34

Francuzi su mi simpatični ko Srbi, al za reć da ono nije penal stvarno moraš biti ili slijep, ili zlonamjeran ili glup ko daska.

Malo grubo možda ali šta je previše previše je.

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 960
16. lipnja 2026. u 22:36

Mbappe 13 SP golova, a 27 godina...spavas li mirno, Miro Klose ;)

Krunchie7
Krunchie7
Mali dioničar
Pristupio: 02.06.2010.
Poruka: 6.113
16. lipnja 2026. u 22:36

Subert32 je napisao/la:

Francuzi su mi simpatični ko Srbi, al za reć da ono nije penal stvarno moraš biti ili slijep, ili zlonamjeran ili glup ko daska.

Malo grubo možda ali šta je previše previše je.

Vidi cijeli citat


Jbg, kompleksi su zajebana stvar. Cijeli svijet se čudi kako nije suđen penal, jedino ovdje forum struka tupi po svojem.

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 49
16. lipnja 2026. u 22:40

Nije bia penal, kontakta je bilo al nedovoljno

123
...
101112
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije