SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
171819
...
313233
Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.065
23. lipnja 2026. u 02:50

Evo, i Haaland je imao svoj Ilija Sivonjić trenutak inspiracije...

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.574
23. lipnja 2026. u 02:50

Vidim sada Francuska dobila Irak 3:0 i onda ako Norveška dobije 2:0 Senegala, oboje će imat gol-razliku 6:1 i oboje su zasad bez kartona u obe odigrane utakmica.

Kad bi taj njihov međusobni završio neriješeno i sa jednakim kartonima, kako bi se onda odredio prvi u skupini? Jel po FIFA rankingu?

galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 485
23. lipnja 2026. u 02:54

CapunZd je napisao/la:

I onda neko kaže da je proširenje top odluka. Irak odron.

Vidi cijeli citat

 

Uvijek je bilo država koje su kante za napuhavanje . U bilo kojem formatu

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 49
23. lipnja 2026. u 03:00

galico je napisao/la:

CapunZd je napisao/la:

I onda neko kaže da je proširenje top odluka. Irak odron.

Vidi cijeli citat

 

Uvijek je bilo država koje su kante za napuhavanje . U bilo kojem formatu

Vidi cijeli citat

Češka, JAR, Katar, Irak, Jordan, BiH, Tunis...Zasad mi previše ekipa otpada što se tiče kvalitete dovoljne za igrat SP.

Yakov
Yakov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2010.
Poruka: 2.065
23. lipnja 2026. u 03:06

galico je napisao/la:

CapunZd je napisao/la:

I onda neko kaže da je proširenje top odluka. Irak odron.

Vidi cijeli citat

 

Uvijek je bilo država koje su kante za napuhavanje . U bilo kojem formatu

Vidi cijeli citat

Pobogu, šta vi očekujete da Irak napravi protiv Francuske? Imali su 4 šuta, 45 posto posjeda, primili 3 gola a pričamo kao da su izgubili 11-1.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.574
23. lipnja 2026. u 03:13

CapunZd je napisao/la:

I onda neko kaže da je proširenje top odluka. Irak odron.

Vidi cijeli citat

Ajd doćete vi što volite jake utakmice na svoje u četvrtfinalu.

Kakav format bi vi voljeli? Možda da sudjeluje 8 država - svi međusobno odigraju 7 kola i zatim playoff prvih četvero. 32 utakmice gdje nema razvodnjavanja kvalitete prvenstva, jel to ok?

[uredio VelKoz - 23. lipnja 2026. u 03:13]
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
23. lipnja 2026. u 04:21

Erling Haaland #9 of Norway attempts a header against El Hadji Malick Diouf #25 of Senegal during the FIFA World Cup 2026 Group I match between Norway and Senegal

Audaces fortuna juvat
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
23. lipnja 2026. u 04:22

Marcus Holmgren Pedersen #16 of Norway scores his team's first goal during the FIFA World Cup 2026 Group I match between Norway and Senegal

Audaces fortuna juvat
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.283
23. lipnja 2026. u 04:29

France 3-0 Iraq

Audaces fortuna juvat
galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 485
23. lipnja 2026. u 04:35

CapunZd je napisao/la:

galico je napisao/la:

CapunZd je napisao/la:

I onda neko kaže da je proširenje top odluka. Irak odron.

Vidi cijeli citat

 

Uvijek je bilo država koje su kante za napuhavanje . U bilo kojem formatu

Vidi cijeli citat

Češka, JAR, Katar, Irak, Jordan, BiH, Tunis...Zasad mi previše ekipa otpada što se tiče kvalitete dovoljne za igrat SP.

Vidi cijeli citat


U 70ima je bilo 16 timova,a ipak je Juga pobijedila neke Afrikance 9:0

123
...
171819
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije