SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

123
...
212223
...
313233
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.636
jučer u 20:38

Pametni Norvežani, da bar mi tako hoćemo i znamo.

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.365
jučer u 20:41

Norvežani u potouno rezervnom sastavu je strašna šteta za ovakvu utakmicu koju sam davnih dana pikirao za gledanje, ali ježiga.. njihovo pravo.

 

Stiffler13
Stiffler13
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2019.
Poruka: 709
jučer u 20:48

I meni šteta, ovo je jedina super utakmica u grupnoj fazi što me onako ultra zanimala.... Al bi eksplodiralo da drmnu Francuze s rezervnom ekipom

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.439
jučer u 20:48

Sve legitimno od strane Norvežana

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.208
jučer u 20:54

Šteta, ali logično. 

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
jučer u 21:02

Viki nije skužio da je minuta šutnja za potres u Venezueli.

BlaylockM
BlaylockM
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.05.2026.
Poruka: 69
jučer u 21:02

Minuta šutnje za majku Didiera Deschampsa..cuj Vikija

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
jučer u 21:04

zrinkec je napisao/la:

Viki nije skužio da je minuta šutnja za potres u Venezueli.

Vidi cijeli citat

Spiker na stadionu govori meksičko-kanadskim jezikom pa nije razumio najbolje

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.335
jučer u 21:07

ne da ga obozavam ali lik uzima loptu u prvom napadu i ide opalit po golu, respekt #duh-nogometa

[uredio narada108 - 26. lipnja 2026. u 21:08]
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
jučer u 21:08

Ovo bi moglo ispasti ružno za Vikinge

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
123
...
212223
...
313233
  • Najnovije
  • Najčitanije