SP 2026 - Skupina I - Francuska - Norveška - Senegal - Irak

Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.923
jučer u 22:17

Ajde da je pucao svom snagom pa promašio, ali ovako pucati penal i to još na najvećoj pozornici...

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.174
jučer u 22:19

Bude li Norveška ovako visoko stajala zabit će Francuzi još kojeg

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
jučer u 22:19

Norveški golman je sjajan na istrčavanjima i praćenju igre, sve ono što Livaković nema. Bacanje u noge i osjećaj za loptu kada je kontra...Ovo bi bilo već 6-1 da ga nemaju

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 22:20

ovom mbayéu bi dobro sjela pokoja triska, koje blesavo poklanjanje baluna, a dodavanja senegala su nikakva. onda bez protivnika nabiju loptu toliko u for da i izađe u aut. kao da ne žele ubiti utakmicu i uvesti u mirne vode.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
inkos
inkos
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.11.2011.
Poruka: 419
jučer u 22:20

Francuzi strašni naprijed, ali obrana katastrofa.

Ono što je Gvardiol odigrao protiv Paname je premija za Upamecana danas.

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 22:25

drugi gol, a katastrofa od igre. pa ti objasni nogomet.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 22:27

ajde hvala kurcu

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.185
jučer u 22:27

Senegal 3:0. Imaju još pola sata da nabiju gol razliku.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.334
jučer u 22:29

pa ovo da Senegal daje puno golova je u stvari lose za nas, kaj ne?

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.543
jučer u 22:33

narada108 je napisao/la:

pa ovo da Senegal daje puno golova je u stvari lose za nas, kaj ne?

Vidi cijeli citat

samo ako popušimo protiv ghane.

esse quam videri. (marcus tullius cicero)