SP 2026 - Skupina J - Argentina - Austrija - Alžir - Jordan

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
17. lipnja 2026. u 07:43

Nije prvi put ovih novajlija da davaju autogolove, ili neke skupocjene greške. Neiskustvo jbg

lozkhanDJ
lozkhanDJ
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.11.2024.
Poruka: 471
17. lipnja 2026. u 07:45

Nema veze, pravila su stroža za igranje rukom u protivničkom šesnaestercu u situaciji kada padne gol. Po meni ruka dovoljno odvojena od tijela da možemo reći da ta lopta ne bi došla do Arnautovića da lopta nije prije udarila Poscha u ruku.

[uredio lozkhanDJ - 17. lipnja 2026. u 07:49]
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.506
17. lipnja 2026. u 07:46

danchy je napisao/la:

Ali ovo je nadlaktica koja je skoro u cijelosti uz tijelo. Prirodan polozaj ruke..

Vidi cijeli citat


Kazem ti, prije par godina je uvedeno neko pravilo da je prilikom postizanja gola svaki kontakt s rukom kaznjiv. Nema tu prirodno - neprirodno i sl.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
17. lipnja 2026. u 07:47

danchy je napisao/la:

Ali ovo je nadlaktica koja je skoro u cijelosti uz tijelo. Prirodan polozaj ruke..

Vidi cijeli citat

Nije skroz baš uz tijelo, ali evo i kolega je napisao, strože se gleda bilo kakvo igranje rukom napadača u šesnaestercu.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
inkos
inkos
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.11.2011.
Poruka: 418
17. lipnja 2026. u 07:50

zrinkec je napisao/la:

Bas se provukao Messi, ono je lako mogao biti crveni.

Vidi cijeli citat


Jel ima negdje za pogledat to gaženje? (za nas koji nismo izdržali 😔) U sažetku nema

Pearl Jam
Pearl Jam
Mali dioničar
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 5.556
17. lipnja 2026. u 07:55

inkos je napisao/la:

zrinkec je napisao/la:

Bas se provukao Messi, ono je lako mogao biti crveni.

Vidi cijeli citat


Jel ima negdje za pogledat to gaženje? (za nas koji nismo izdržali 😔) U sažetku nema

Vidi cijeli citat


https://www.index.hr/sport/clanak/anketa-messi-izbjegao-crveni-karton-navijaci-bijesni-sp-je-namjesten/2803673.aspx?index_ref=naslovnica_sport_najnovije_d

evo fotka, sve se vidi a VAR ništa...jadno

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.603
17. lipnja 2026. u 08:14

Pogledao sam sad situaciju na HRTi, to je zuti karton, nije crveni. Messi pokusava doci do lopte, noge im se saplicu i onda ide ovaj kontakt prikazan na slici, nespretno i nenamjerno. Intenzitet ni blizu crvenog kartona, ali trebao je dobiti zuti. 

[uredio danchy - 17. lipnja 2026. u 08:15]
Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
17. lipnja 2026. u 08:14

Austrija na kraju ipak zasluženo, zadnjih 20ak minuta su bili puno bolji, Jordan je pao i vidjelo se da gol visi u zraku. Ipak, ponavljam da su me ugodno iznenadili, šteta ovog penala na kraju i 3. primljenog gola.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
Cri.Lu99
Cri.Lu99
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2017.
Poruka: 5.217
17. lipnja 2026. u 08:18

Najdraže mi je kada objave samo sliku da napale ljude, kakvi debili od novinara. Čisti žuti, nespretan prekršaj, nije postojala nikakva namjera, intenzitet relativno blag, čak da ga je niže zahvatio bilo bi puno opasnije, ovako običan prekršaj za žuti karton.

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.112
17. lipnja 2026. u 09:04

Da je netko drugi u pitanju, hladno bi bio crveni i ne bi se ni osvrnuli na to. 

  • Najnovije
  • Najčitanije