Cri.Lu99 je napisao/la:
danchy je napisao/la:
Naglo nestali komentari o fijasku SP, praznim stadionima i sl.
62k ljudi na S. Arabija - Urugvaj, 70k na Iran - Novi Zeland, odlicno popunjeni stadioni. U vecini "nogometnih" drzava ne bi bila ni upola takva posjeta...
Vidi cijeli citat
Klasični mentalitet naših ljudi koji samo seru. Redovito svemu traže zamjerke i isto tako redovito u pravilu ispadaju smiješni, ali to ih ne sprječava da nastave i dalje u svom ritmu.
Vidi cijeli citat
Nismo mi po nicemu posebni, pa ni po tome. Ljudi (vecina) jednostavno voli pljuvati po svemu, pa cak i po onome sto je pozitivno.
Ulaznice su puno preskupe to nije sporno, ali ocito oni koji su to u FIFA-i odredivali znaju sto rade, znaju na koje trziste dolaze (kao sto je kolega Seattle lijepo objasnio) i znaju da je njihov jedini cilj zarada.
Ovakav dogadaj kao SP je odavno prestao biti zabava za sve i postao samo za one s malo dubljim dzepovima. Vecina ce pokusati to iskoristiti za zaradu. Praviti se kao da je to posebno samo za FIFA-u ili SAD, mogu samo oni koji nisu izasli iz svog dvorista i otisli na godisnji odmor u neko turisticko mjesto.
Takav je svijet u kojem zivimo, svidalo nam se ili ne...