Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.395
19. lipnja 2026. u 18:41

Ovo je prvenstvo u tom nekom "organizacijskom" smislu pravi kaos ..

Hakimiju prijeti zabrana ulaska u Meksiko radi sudskog procesa, isti onaj Meksiko kroz kojeg karteli izlaze i ulaze dan i noć, gdje 30 000 ljudi bude ubijeno godišnje, prošverca se droga u bilijardama, režu glave, pile na pola, spaljuju i ubijaju gradonačelnike, predsjedničke kandidate...al problem je jedan vrhunski sportaš koji je tamo par dana i još je dobio vizu za SAD na najpopularnijem natjecanju na Svijetu....

Birokracije su postale ko starlete, iskaču iz svake paštete, a nemaju nikakve logike. 

labrador2401
labrador2401
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.06.2009.
Poruka: 2.595
19. lipnja 2026. u 19:06

Napomena za nocne ptice, razmaci između nocasnjih utakmica nisu klasična 3 sata nego manje. Tako Brazil i Haiti igraju u 2.30, a Paragvaj i Turska u 5.

Tamo di mi sunce sja
di je stara maslina
plavin moren kupana
Dalmacija
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.207
19. lipnja 2026. u 19:08

labrador2401 je napisao/la:

Napomena za nocne ptice, razmaci između nocasnjih utakmica nisu klasična 3 sata nego manje. Tako Brazil i Haiti igraju u 2.30, a Paragvaj i Turska u 5.

Vidi cijeli citat

Da, da ovo mi se bas svidja, jos se s ovim pauzima oduže mečevi, niti 30 minuta pauze. Zato sutra 19-22-02-06.

Stefan84
Stefan84
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 18.138
19. lipnja 2026. u 19:11

dobra analiza arizin. 

 

pojma nemam kako mexico dobio organizacije s obzirom svih socialni problemi, siromastije.

 

sp u njemacka 2006 za mene najbolje organizirano sp ikada.

Heja Sverige
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
19. lipnja 2026. u 20:17

Tomislav "No međutim" Ivković

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.440
19. lipnja 2026. u 20:57

Dobra atmosfera u Seattleu skroz, Ameri naprave dobru atmosferu

antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.436
19. lipnja 2026. u 21:51

Zar vise ne postoji pasivni ofsajd?

Priznat gol Amerikancima, a igrac koji je u evidentnom zaleđu zatrcao se u golmana...

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.440
19. lipnja 2026. u 22:03

Igrač uopće nije bio u zaleđu, gol je čist

Krunchie7
Krunchie7
Mali dioničar
Pristupio: 02.06.2010.
Poruka: 6.113
19. lipnja 2026. u 22:54

Prvih par dana fantastično suđenje, a nakon onog nedosuđenog penala na Mbappe kvaliteta suđenja na SP je baš grozno pala

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.636
19. lipnja 2026. u 23:32

Šapit malo prozvao Ivkovića, kakav je to debil od čovjeka. 

  • Najnovije
  • Najčitanije