Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
20. lipnja 2026. u 08:32

Dalmatinac88 je napisao/la:

Ivković je stvarno nula od čovika, za poraz od Engleske okriviti momka od 19 godina koji je čak bio i najmanje loš od obrane, a ne spomeniti veliku zvijezdu Gvardiola je stvarno kriminal. Ali sam je rekao da je frend od Dalića pa je jasan narativ zbog kojeg je to pričao.

Vušković može igrati samo u sustavu s 3 u zadnjoj liniji, probali smo, nije išlo, sad se vraćamo na sustav s 4 u liniji i idemo po naslov svjetskog prvaka, a to što je Luka s 19 bolji nego što će Šutalo, Pongračić, Erlić i Ćaleta Car ikad biti to nema veze.

Vidi cijeli citat

Slažem se da je Ivković jadan i da je jadno okriviti momka od 19 za poraz, jer je krivaca bilo puno. On jest među većima, ali nije najveći. Kao što si rekao, Gvardiol je bio još gori, pa i Luka.

Ovo da je on s 19 bolji od Šutala ne bih rekao. Šutalo je imao neke brutalne predstave za reprezentaciju, a Vušković obrambeno i dalje ima ogromne probleme s pozicioniranjem, što je normalno s obzirom na neiskustvo. 

Rekao bih da je čistim talentom i nekakvim nogometnim vicom, pa i pozitivnom drskošću wunderkind. U skoku je već sad svjetska klasa i ofenzivno i defenzivno, dobro čita dodavanja, zna iskočiti kao kod prvog našeg gola. Ukratko, ima "ono nešto".

Što se tiče same obrane kao obrane, praćenja igrača, donošenja odluka, trke, promjene smjera, pogotovo na malo širem prostoru, tu je još rekao bih i ispodprosječan.

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.459
20. lipnja 2026. u 08:52

Jel itko primijetio ogromnu nepravdu koju trpe ekipe I, K i L skupina (dakle i mi)? Imat će ravno dva dana manje odmora između druge i treće utakmice u odnosu na skupine A, B i D.

Ok, unutar svake skupine je svakome isto, ali valjda postoji i ostatak turnira? Pet ili tri dana odmora je OGROMNA razlika.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
20. lipnja 2026. u 09:53

Tomo Delija i Bruno Marić nam u prime timeu drže intelektualne i moralne prodike na državnoj dalekovidnici.

Tomo i Bruno, kao očevi ste mi, ali se ipak bacite pod šleper obojica, naravno uz onog kretena koji vam je dao medijski prostor i dnevnicu za vaše izdrkotine.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.586
20. lipnja 2026. u 09:59

kraajki je napisao/la:

Tomo Delija i Bruno Marić nam u prime timeu drže intelektualne i moralne prodike na državnoj dalekovidnici.

Tomo i Bruno, kao očevi ste mi, ali se ipak bacite pod šleper obojica, naravno uz onog kretena koji vam je dao medijski prostor i dnevnicu za vaše izdrkotine.

Vidi cijeli citat

Nemoj ih gledat. Ja san nakon engleske osta buljit u tv dok nije mafijaš uša u kadar. Više im ni minute ne dam. Utakmicu upalin 2 minute prije početka i to je to

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
20. lipnja 2026. u 10:07

Bellygunner je napisao/la:

kraajki je napisao/la:

Tomo Delija i Bruno Marić nam u prime timeu drže intelektualne i moralne prodike na državnoj dalekovidnici.

Tomo i Bruno, kao očevi ste mi, ali se ipak bacite pod šleper obojica, naravno uz onog kretena koji vam je dao medijski prostor i dnevnicu za vaše izdrkotine.

Vidi cijeli citat

Nemoj ih gledat. Ja san nakon engleske osta buljit u tv dok nije mafijaš uša u kadar. Više im ni minute ne dam. Utakmicu upalin 2 minute prije početka i to je to

Vidi cijeli citat


Tribina, Ofenziva, Podcast Inkubator, baš ima jako puno vrlo kvalitetnog i besplatnog sadržaja vezanog uz Svjetsko prvenstvo kojeg pratim i gledam. Veliki je problem što ovo smeće svi skupa plaćamo da bi gledali ovaj šljam.

Šapit me iskreno jako razočarao jer kako je i sam rekao, on je autor cijele te emisije. Ako ti nisi u stanju dogovoriti normalno Oko sokolovo, u najgorem slučaju doslovno jebeno bilo koga osim Brune Marića, nemoj imati Oko sokolovo, nikome se tu gnjidu ne gleda niti ne sluša.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
20. lipnja 2026. u 11:34

kraajki je napisao/la:

Šapit me iskreno jako razočarao jer kako je i sam rekao, on je autor cijele te emisije. Ako ti nisi u stanju dogovoriti normalno Oko sokolovo, u najgorem slučaju doslovno jebeno bilo koga osim Brune Marića, nemoj imati Oko sokolovo, nikome se tu gnjidu ne gleda niti ne sluša.

Vidi cijeli citat

Da, ali tu je i druga strana priče - teško je dovući na TV imena koja bi htjeli, puno njih ne želi biti izloženo javnosti, zato i imaš ovakve stručne sukomentatore kakve imaš

Ovi koji su u studiju su sretni da ih netko uopće zove, a ovo za Marića smiješno i komentirati - em kaj su ga uopće zvali, em kaj je on nakon svega prihvatio poziv

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.414
20. lipnja 2026. u 11:43

9 - broj golova između 1. i 10. minute

7 - broj autogolova

14 - broj golova od 90. minute do kraja

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.394
20. lipnja 2026. u 13:27

Zar stvarno netko misli da je Vušković problem ???? Meni nije jasno da ljudi koji prate nogomet čitav život mogu izjaviti takve stvari !!!

Problem nije bila obrana toliko koliko je nastala rupa u sredini i na boku gdje smo imali autoput prema golu i obrana ostane na vjetrometrini. 

Vušković je kriv što smo od Rusije dobili gol u produžetku glavom ? Što smo od Nizozemske dobili gol u produžetku LN ? Što je obrana do Šutala i Erlića izgledala na razini San Marina ? Što smo od Italije dobili gol u zadnjoj sekundi ? 

Što je Brekalo igrao beka ?? Nama su prekidi 8 godina problem, Vušković je sad dežurni krivac, da nije on bio bi netko drugi....

Što se tiče krivnje Gvardiole, pa dečko se vratio prije vremena da bi pokrpao deficitarnu poziciju nskon loma noge...Ejj ??? Lom noge gdje na kraju ožujka je tek trčao na nekih 50% bez utjecaja gravitacije, a 3 mjeseca kasnije je kriv što igra beka protiv najboljih i najbržih krila ??? Perišić igra wingbeka u 38 oj godini ispred njega...

Izbornik povede jednog beka, odbaci Smolčića koji će igrati Lp i opciju da Stanišić može lijevo, a Gvardiol na stopera.

Obitelj= znači ajmo ljigavom metodom okrivit najmlađe. I tako je iz turnira u turnir, mora se naći dežurni krivac. Studio su samo iskompleksirani likovi ( dvaka čast izuzetcima) koji se na takav način gledaju ubacit u HNS i uhljebiti...

Nikad nisam zaboravio izjavu Gvardiola nakon debija Jordi Albe u El Clasicu te je bio na tapeti rafi greški. Gvardiola je izašao i rekao sve greške Albe svakite na mene jer su moja krivica, ne njegova, a on će kasnije biti jedan od najboljih bekova. 

Ako izbornik i kapetan snose često najveće hvale, onda su sad spremni podnijeti i kritike. Krivit mladog igrača za greške čitave momčadi je zaista podmuklo i jadno. 

 

[uredio ARIZIN - 20. lipnja 2026. u 13:28]
ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.387
20. lipnja 2026. u 13:28

Ne braneći Ivkovića jer je totalna neznalica, međutim Vušković je uz Gvardiola bio najlošiji igrač protiv Engleza. Sreća je pa smo imali Livakovića koji nas je spasio u masu situacija. Ne trebamo Vuškoviću praviti medvjeđe usluge i govoriti da je bolji od onoga što trenutno jest. Ima 19 godina i igrač je koji će vjerojatno biti svjetska klasa, ali realnost je da je protiv Engleza bio užasan. 

ZB10
ZB10
Mali dioničar
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 7.365
20. lipnja 2026. u 13:46

Dajte ljudi pa jel tako teško ispoštovati naziv teme i čemu je namjenjena?

Ovo je općenita tema za SP, za rupe u našoj obrani imamo barem dvije druge teme..

  • Najnovije
  • Najčitanije