Svjetsko prvenstvo u SAD-u, Kanadi i Meksiku 2026 god. (Općenita tema)

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.434
24. lipnja 2026. u 20:47

Dedić ozljeda

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.569
24. lipnja 2026. u 20:51

PCDI je napisao/la:

Da se vratim na temu.. SP točno ide onako kako smo do sada očekivali. Svi mi sve znamo, a na kraju se ludu čudimo kako nije ispalo onako kako smo mislili.  Sp s 48 se pokazao kao pun pogodak, posebno ovo da 8/12 trećeplasiranih prolazi jer daje zadnjem kolu smisao u 99% utakmica, mislim da jedino SAD-Turska je revijalna utakmica. I upravo zbog tih trećeplasiranih nitko neće kalkulirati kako i na koga jer se ždrijeb bas naveliko može promijeniti u samo 1 sekundi jednim zabijenim golom.   

Vidi cijeli citat

A zamisli koje ludilo bi bilo da se gol-razlika gleda ispred međusobnog omjera

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
24. lipnja 2026. u 21:04

dadoo je napisao/la:

Image

Vidi cijeli citat

Nadam se da će se Brazil i Argentina na kraju razdvojiti i da ćemo gledati njihovo finale. Prava poslastica za sve nogometne sladokusce, a ujedno i najveće finale SP-a ikad.

emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 3.062
24. lipnja 2026. u 21:24

Uglavnom, navijamo na poraz Škotske od par golova, da Česi ne dobiju i remi BiH - Katar

olympic fan
dadoo
dadoo
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.06.2004.
Poruka: 13.268
24. lipnja 2026. u 21:53
[uredio dadoo - 24. lipnja 2026. u 21:53]
Audaces fortuna juvat
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.264
24. lipnja 2026. u 23:07

Nisam provjeravao, ali zna li netko jel HRT utakmicu u istom terminu prenosi na HRTiu ili?

dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.664
24. lipnja 2026. u 23:07

prenosi

I'm not mean, you're just a sissy.
MARE1984
MARE1984
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2014.
Poruka: 1.646
24. lipnja 2026. u 23:21

Samo još jedno pitanje.

Ako dvije ekipe iz različitih grupa imaju isti broj bodova onda se gleda:

1. Gol razlika

2. Broj datih golova

Npr. ekipa A ima gol razliku 3:1, a ekipa B 4:2 dalje ide ekipa B. 

Je ovo sve ok?

 

 

hakler
hakler
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2026.
Poruka: 180
24. lipnja 2026. u 23:42

Dajte Bjelicu svaki dan u studiju.

z tribina
z tribina
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.03.2026.
Poruka: 108
24. lipnja 2026. u 23:45

emilio21 je napisao/la:

Uglavnom, navijamo na poraz Škotske od par golova, da Česi ne dobiju i remi BiH - Katar

Vidi cijeli citat
Ja apsolutno navijam za simpatične škote i tatran armi i sere mi se na sve te gluposti oko hrvatske. Odlučuju sami o sebi, bod je dosta protiv Gane, ako ne uspiju sretan put kući. 

  • Najnovije
  • Najčitanije