Subert32 je napisao/la:
Igram Managera sa Belupom je napisao/la:
Ovakvog rihtanja remija da i 3. ima 4 boda nije bilo ni u Seriji B. Čestitke svima, osobito Infantinu na ovome.
Najbolje prvenstvo. Ikad!
Vidi cijeli citat
Švedska - Danska 2-2
Bilo je i prije al rjeđe
Vidi cijeli citat
Stoji. Ali to su individualni slučajevi.
Ovo sada je LJIGAVO. Ne kažem ja čak nužno da se ovi na terenu dogovore, nego je to više "brate nemoj riskirat, dobar bod njima nama, a 2. i 3. mjesto tako svejedno".
Sustav je katastrofalan. Grupe su besmislene i beznačajne za bilo koju poluozbiljnu profesionalnu ekipu.
Razumijem hype da je nogomet možda gledljiviji nego ranije i to po onome što sam gledao nije krivo, ali za mene je jedino interesantno generalno kad se za nešto netko tuče i bori.
Iste zamjerke imam i za EP, ali tamo u pravilu ipak u grupama bude bar 2 dobre ekipe i jedna koja može iznenadit i jedna koja nije neka kurasao atrakcija.
Uglavnom ako je netko ovome dobro, nije ni čudo da se su ljudi ložili na Medeke u hokeju. Tamo se grupni dio isto realno igra za kobasu i pivu.
Usput. Sramota da uopće postoji kombinacija gdje Hrvatska može jedva dobiti Panamu i izgubiti od Gane poslije poraza ranije od Engleza i svejedno proći dalje. Dajte me nemojte, smiješno.
Ta zadnja utakmica s Ganom da se igra normalan sustav s 2 prolaza dalje bi sada bio mega spektakl.
Ovako već vidim proljev i kod nas i rutinski remi opet jer why not. Osim ako saznamo kojim slučajem da bod ipak ne bude dobar do tada, mada sumnjam.
[uredio Igram Managera sa Belupom - 26. lipnja 2026. u 09:30]