Mila mi spada u Valentina Miletić kategoriju,sto se tice izgleda. Inače mi je Valentina top, i draže mi je slušat od većine mozda i svih joj muških kolega
Meni je Barbara Strbac bila top ženska,znam da je i ona jedne godine nesto u vezi prvenstva vodila,kasnije se prebacila u ove informativne vode
Sjećam se jedne godine kad je Lana Jurčević pitala Ćira neko nogometno pitanje, Ćiro se počeo smješkat i kaže joj a jesi slatka 😆
Vidi cijeli citat
Ovo kao da si rekao da ti je Rakitić isti kao Giovani Rosso.
Pa Mila je 3 razine iznad. Vale je sva izrezana. I baš se vidi da ju je "iskustvo" potrošilo. Iako mi je ok kad vodi. A i lijepo se obuče. To svi volimo 😊
Kad su u kombinaciji vodili Lana Jurčević i Mila Horvat, Euro 2008 ili Sp 2006 ?
Vidi cijeli citat
Lana Jurcevic, pjevacica, je vodila emisije o nogometu? Toga se uopce ne sjecam.
Ili mislis na Lanu Banely?
Vidi cijeli citat
Baš na Lanu Jurčević...Zar se ne sjećate, znam da su bile Mila i Lana, svaki dan nova haljinica ko klinac samo gledaš noge, lakše sam i Tursku prebolio.
Inače to Euro je bilo po meni najbolje vođeno, naravno ne radi Lane, ali Ćiro kao gost kao i ostali zanimljivi, Tarik i Rene su imali one svoje skečeve, Pervan je imao sa ekipom iz Večernje također skečeve, od stranih su imali mislim John Cleesea, baš je organizacija bila top, prvenstvo u nama bliskoj Austriji i Švicarskoj...
Je i zezla nam je krilnu poziciju, kažu da je dobar dio pada Halilovića bio radi nje, da se čak htio i ostavit nogometa, definitivno nije bio glavom u nogometu što se i pokazalo na karijeri.
Kad su u kombinaciji vodili Lana Jurčević i Mila Horvat, Euro 2008 ili Sp 2006 ?
Vidi cijeli citat
Lana Jurcevic, pjevacica, je vodila emisije o nogometu? Toga se uopce ne sjecam.
Ili mislis na Lanu Banely?
Vidi cijeli citat
Baš na Lanu Jurčević...Zar se ne sjećate, znam da su bile Mila i Lana, svaki dan nova haljinica ko klinac samo gledaš noge, lakše sam i Tursku prebolio.
Inače to Euro je bilo po meni najbolje vođeno, naravno ne radi Lane, ali Ćiro kao gost kao i ostali zanimljivi, Tarik i Rene su imali one svoje skečeve, Pervan je imao sa ekipom iz Večernje također skečeve, od stranih su imali mislim John Cleesea, baš je organizacija bila top, prvenstvo u nama bliskoj Austriji i Švicarskoj...
Evo Lanice iz emisije,
Vidi cijeli citat
Nemojte mi spominjat EURO 2008, od tog natjecanja i dan danas iman traume
Je i zezla nam je krilnu poziciju, kažu da je dobar dio pada Halilovića bio radi nje, da se čak htio i ostavit nogometa, definitivno nije bio glavom u nogometu što se i pokazalo na karijeri.