ian wright je napisao/la:
Katar, Saudija, Irak, Jordan, Uzbekistan
svi će završit na posljednjem mjestu skupine. Skupit će tri remija u petnaest utakmica, 3/45 mogućih bodova
od svih njih Irak ima neku perspektivu, ali samo ako nastave skupljati djecu imigranata po Europi. Ostali nula bodova
konkurenti im mogu biti Oman, Kuvajt, Sirija, Jemen, Emirati, Kirgistani i Tadžikistani s istom nekvalitetom i realnim ograničenjima jer su to sve uglavnom zemljice s malim brojem stanovnika i nikad neće predstavljati nogometnu kvalitetu jer jednostavno nemaju dovoljno ljudi
Sirija je na tragu Iraka, kao moguća iznimka
ne kažem da Azija ima previše mjesta na SP, ali zemlje koje ju zastupaju su loše i nemaju nekakvu perspektivu
dok se dočekamo konkurentnih Vijetnama, Indonezije, Kine, Indije i sličnih, to možda moj zadnji SP tamo 2050... u međuvremenu će Azijci biti najpoželjniji suparnik na ždrijebu
naravno, sve ovo se ne tiče Japana i Koreje, kao već etabliranih nogometnih zemalja
pa kaj nas ne ceka vec 2034. 64 ekipa?