Statistika

Europska liga, kvalifikacije

1. pretkolo

01.07.2010.Tobol1:2Zrinjski-
01.07.2010.Ulisses0:0Bnei Yehuda Tel-Aviv -
01.07.2010.Dinamo Tbilisi2:1Flora-
01.07.2010.Laci2:1Dnepr Mogliev-
01.07.2010.Rabotnički5:0Lusitans-
01.07.2010.Trans Narva0:2My-Pa-
01.07.2010.Karagandi1:2Ruch-
01.07.2010.Tirana0:0ZTE-
01.07.2010.Zhodino3:0Fylkir-
01.07.2010.Zeta1:1Dacia Kišinjev-
01.07.2010.Zaria Balti0:0Lankaran-
01.07.2010.Zestafoni5:0Faetano-
01.07.2010.TPS Turku3:1Port Talbot-
01.07.2010.Nitra2:2Győr-
01.07.2010.Qarabag4:1Metalurg Skoplje-
01.07.2010.FC Santa Coloma0:3Mogren-
01.07.2010.Anorthosis3:0Urartu-
01.07.2010.Randers FC6:1Dudelange-
01.07.2010.Portadown1:1Skonto-
01.07.2010.Grevenmacher3:3Dundalk-
01.07.2010.NSÍ Runavík0:2Gefle-
01.07.2010.Llanelli2:2Tauras-
01.07.2010.Olimpija Ljubljana0:2Široki Brijeg-
01.07.2010.Kalmar1:0EB/Streymur-
01.07.2010.KR Reykjavik3:0Glentoran-
01.07.2010. 18:30Šibenik0:0Sliema WanderersIzvještaj
08.07.2010.Tauras3:2 *LlanelliIzvještaj
08.07.2010.Metalurg Skoplje1:1QarabagIzvještaj
08.07.2010.Flora0:0Dinamo TbilisiIzvještaj
08.07.2010.Lankaran1:1Zaria BaltiIzvještaj
08.07.2010.Bnei Yehuda Tel-Aviv 1:0UlissesIzvještaj
08.07.2010.Skonto0:1PortadownIzvještaj
08.07.2010.My-Pa5:0Trans NarvaIzvještaj
08.07.2010.Dnepr Mogliev7:1LaciIzvještaj
08.07.2010.Dudelange2:1Randers FCIzvještaj
08.07.2010.Dacia Kišinjev0:0ZetaIzvještaj
08.07.2010.Győr3:1Nitra-
08.07.2010.ZTE0:1 *Tirana-
08.07.2010.Gefle2:1NSÍ Runavík-
08.07.2010.Lusitans0:6Rabotnički-
08.07.2010.Port Talbot0:4TPS Turku-
08.07.2010.Mogren2:0FC Santa Coloma-
08.07.2010.Zrinjski2:1Tobol-
08.07.2010.Dundalk2:1Grevenmacher-
08.07.2010.EB/Streymur0:3Kalmar-
08.07.2010.Široki Brijeg3:0Olimpija Ljubljana-
08.07.2010.Faetano0:0Zestafoni-
08.07.2010.Glentoran2:2KR Reykjavik-
08.07.2010.Ruch1:0Karagandi-
08.07.2010.Fylkir1:3Zhodino-
08.07.2010. 17:00Urartu0:1Anorthosis-
08.07.2010. 17:30Sliema Wanderers0:3ŠibenikIzvještaj

2. pretkolo

15.07.2010.WIT0:6Baník OstravaIzvještaj
15.07.2010.Atyrau0:2GyőrIzvještaj
15.07.2010.Tauras0:3APOELIzvještaj
15.07.2010.Rabotnički1:0MikaIzvještaj
15.07.2010.Valletta1:1RuchIzvještaj
15.07.2010.OFK Beograd2:2ZhodinoIzvještaj
15.07.2010.ND Gorica0:3Randers FCIzvještaj
15.07.2010.Ventspils0:0TeteksIzvještaj
15.07.2010.Zaria Balti0:2Dinamo BukureštIzvještaj
15.07.2010.My-Pa3:0Sant JuliaIzvještaj
15.07.2010.Elfsborg2:1Iskra StaliIzvještaj
15.07.2010.Austria Beč2:2Široki BrijegIzvještaj
15.07.2010.Zestafoni3:0Dukla Banská BystricaIzvještaj
15.07.2010.Honka Espoo1:1BangorIzvještaj
15.07.2010.Dinamo Minsk5:1SillamäeIzvještaj
15.07.2010.Baku2:1BudućnostIzvještaj
15.07.2010.Stabak2:2Dnepr MoglievIzvještaj
15.07.2010.Molde1:0JelgavaIzvještaj
15.07.2010.Gefle1:2Dinamo TbilisiIzvještaj
15.07.2010.Lausanne1:0Borac Banja LukaIzvještaj
15.07.2010.Kalmar0:0Dacia KišinjevIzvještaj
15.07.2010.Differdange3:3Spartak SuboticaIzvještaj
15.07.2010.Cercle Brugge0:1TPS TurkuIzvještaj
15.07.2010.Levski6:0DundalkIzvještaj
15.07.2010.Šiauliai0:2Wisła KrakovIzvještaj
15.07.2010.Utrecht4:0TiranaIzvještaj
15.07.2010.Brondby3:0VaduzIzvještaj
15.07.2010.Maccabi Tel Aviv2:0MogrenIzvještaj
15.07.2010.Beşiktaş3:0VíkingurIzvještaj
15.07.2010.Zrinjski4:1Tre PenneIzvještaj
15.07.2010.Suduva0:2Rapid BečIzvještaj
15.07.2010.MOL Fehervar1:1MariborIzvještaj
15.07.2010.Besa0:5OlympiakosIzvještaj
15.07.2010.Motherwell1:0Brei?ablikIzvještaj
15.07.2010.Marítimo3:2Sporting FingalIzvještaj
15.07.2010.Portadown1:2QarabagIzvještaj
15.07.2010.Shamrock Rovers1:1Bnei Yehuda Tel-Aviv Izvještaj
15.07.2010.KR Reykjavik0:3Karpaty LvivIzvještaj
15.07.2010. 19:00Anorthosis0:2ŠibenikIzvještaj
15.07.2010. 20:45Cliftonville1:0CibaliaIzvještaj
22.07.2010.Budućnost1:2BakuIzvještaj
22.07.2010.Brei?ablik0:1MotherwellIzvještaj
22.07.2010.Dnepr Mogliev1:1StabakIzvještaj
22.07.2010.Široki Brijeg0:1Austria BečIzvještaj
22.07.2010.Sillamäe0:5Dinamo MinskIzvještaj
22.07.2010.Jelgava2:1MoldeIzvještaj
22.07.2010.Baník Ostrava0:0WITIzvještaj
22.07.2010.Karpaty Lviv3:2KR ReykjavikIzvještaj
22.07.2010.Dacia Kišinjev0:2KalmarIzvještaj
22.07.2010.Randers FC1:1ND GoricaIzvještaj
22.07.2010.Iskra Stali0:1ElfsborgIzvještaj
22.07.2010.APOEL3:1TaurasIzvještaj
22.07.2010.Tirana1:1UtrechtIzvještaj
22.07.2010.Bnei Yehuda Tel-Aviv 0:1Shamrock RoversIzvještaj
22.07.2010.Dinamo Bukurešt5:1Zaria BaltiIzvještaj
22.07.2010.Wisła Krakov5:0ŠiauliaiIzvještaj
22.07.2010.Vaduz0:0BrondbyIzvještaj
22.07.2010.Dundalk0:2LevskiIzvještaj
22.07.2010.Víkingur0:4BeşiktaşIzvještaj
22.07.2010.Ruch0:0VallettaIzvještaj
22.07.2010.Rapid Beč4:2SuduvaIzvještaj
22.07.2010.Maribor2:0MOL FehervarIzvještaj
22.07.2010.Bangor2:1Honka EspooIzvještaj
22.07.2010.Győr2:0AtyrauIzvještaj
22.07.2010.Tre Penne2:9ZrinjskiIzvještaj
22.07.2010.Olympiakos6:1BesaIzvještaj
22.07.2010.Borac Banja Luka1:1LausanneIzvještaj
22.07.2010.Sporting Fingal2:3MarítimoIzvještaj
22.07.2010.Mika0:0RabotničkiIzvještaj
22.07.2010.Teteks3:1VentspilsIzvještaj
22.07.2010.Zhodino0:1OFK BeogradIzvještaj
22.07.2010.Dukla Banská Bystrica1:0ZestafoniIzvještaj
22.07.2010.Mogren2:1Maccabi Tel AvivIzvještaj
22.07.2010.Spartak Subotica2:0DifferdangeIzvještaj
22.07.2010.Qarabag1:1PortadownIzvještaj
22.07.2010.Dinamo Tbilisi2:1GefleIzvještaj
22.07.2010.TPS Turku1:2Cercle BruggeIzvještaj
22.07.2010. 20:00Šibenik0:3 *AnorthosisIzvještaj
22.07.2010. 20:45Cibalia0:0CliftonvilleIzvještaj
23.07.2010.Sant Julia0:5My-PaIzvještaj

3. pretkolo

27.07.2010.CSKA Sofija3:0CliftonvilleIzvještaj
29.07.2010.Sibir1:0Apollon LimassolIzvještaj
29.07.2010.Spartak Subotica2:1DniproIzvještaj
29.07.2010.Dnepr Mogliev1:0Baník OstravaIzvještaj
29.07.2010.Beroe1:1Rapid BečIzvještaj
29.07.2010.My-Pa1:2TemišvarIzvještaj
29.07.2010.Inter Turku1:5GenkIzvještaj
29.07.2010.Ruch1:3Austria BečIzvještaj
29.07.2010.Karpaty Lviv1:0ZestafoniIzvještaj
29.07.2010.Elfsborg5:0TeteksIzvještaj
29.07.2010.Molde2:3StuttgartIzvještaj
29.07.2010.Utrecht1:0LuzernIzvještaj
29.07.2010.Randers FC2:3LausanneIzvještaj
29.07.2010.Alesund1:1MotherwellIzvještaj
29.07.2010.APOEL1:0JablonecIzvještaj
29.07.2010.Odense BK5:3ZrinjskiIzvještaj
29.07.2010.Kalmar1:1LevskiIzvještaj
29.07.2010.Maccabi Haifa1:0Dinamo MinskIzvještaj
29.07.2010.Wisła Krakov0:1QarabagIzvještaj
29.07.2010.Cercle Brugge1:0AnorthosisIzvještaj
29.07.2010.Galatasaray2:2OFK BeogradIzvještaj
29.07.2010.Nordsjaelland0:1SportingIzvještaj
29.07.2010.Maribor3:0HibernianIzvještaj
29.07.2010.Crvena zvezda1:2Slovan BratislavaIzvještaj
29.07.2010.Viktoria Plzeň1:1BeşiktaşIzvještaj
29.07.2010.Olympiakos2:1Maccabi Tel AvivIzvještaj
29.07.2010.Sturm Graz2:0Dinamo TbilisiIzvještaj
29.07.2010.Győr0:1MontpellierIzvještaj
29.07.2010.Marítimo8:2BangorIzvještaj
29.07.2010.Shamrock Rovers0:2JuventusIzvještaj
29.07.2010.AZ Alkmaar2:0GöteborgIzvještaj
29.07.2010.Jagiellonia1:2ArisIzvještaj
29.07.2010.Rabotnički0:2LiverpoolIzvještaj
29.07.2010.Budućnost1:2BrondbyIzvještaj
29.07.2010. 20:00Dinamo Bukurešt3:1HajdukIzvještaj
03.08.2010.Rapid Beč3:0BeroeIzvještaj
05.08.2010.Teteks1:2ElfsborgIzvještaj
05.08.2010.OFK Beograd1:5GalatasarayIzvještaj
05.08.2010.Baník Ostrava1:2Dnepr MoglievIzvještaj
05.08.2010.Zestafoni0:1Karpaty LvivIzvještaj
05.08.2010.Qarabag3:2Wisła KrakovIzvještaj
05.08.2010.Dinamo Minsk3:1Maccabi HaifaIzvještaj
05.08.2010.Dinamo Tbilisi1:1Sturm GrazIzvještaj
05.08.2010.Anorthosis3:1Cercle BruggeIzvještaj
05.08.2010.Apollon Limassol2:1SibirIzvještaj
05.08.2010.Göteborg1:0AZ AlkmaarIzvještaj
05.08.2010.Dnipro2:0Spartak SuboticaIzvještaj
05.08.2010.Temišvar3:3My-PaIzvještaj
05.08.2010.Brondby1:0BudućnostIzvještaj
05.08.2010.Lausanne1:1Randers FCIzvještaj
05.08.2010.Luzern1:3UtrechtIzvještaj
05.08.2010.Levski5:2KalmarIzvještaj
05.08.2010.Aris2:2JagielloniaIzvještaj
05.08.2010.Genk3:2Inter TurkuIzvještaj
05.08.2010.Beşiktaş3:0Viktoria PlzeňIzvještaj
05.08.2010.Maccabi Tel Aviv1:0OlympiakosIzvještaj
05.08.2010.Jablonec1:3APOELIzvještaj
05.08.2010.Bangor1:2MarítimoIzvještaj
05.08.2010.Slovan Bratislava1:1Crvena zvezdaIzvještaj
05.08.2010.Austria Beč3:0RuchIzvještaj
05.08.2010.Stuttgart2:2MoldeIzvještaj
05.08.2010.Liverpool2:0RabotničkiIzvještaj
05.08.2010.Cliftonville1:2CSKA SofijaIzvještaj
05.08.2010.Juventus1:0Shamrock RoversIzvještaj
05.08.2010.Hibernian2:3MariborIzvještaj
05.08.2010.Motherwell3:0AlesundIzvještaj
05.08.2010.Zrinjski0:0Odense BKIzvještaj
05.08.2010.Montpellier0:2 **GyőrIzvještaj
05.08.2010.Sporting2:1NordsjaellandIzvještaj
05.08.2010. 20:30Hajduk3:0Dinamo BukureštIzvještaj

4. pretkolo

17.08.2010. 18:00Aris1:0Austria BečIzvještaj
17.08.2010. 18:00Beşiktaş2:0HJK HelsinkiIzvještaj
19.08.2010. 14:00Sibir1:0PSV EindhovenIzvještaj
19.08.2010. 18:00BATE Borisov3:0MarítimoIzvještaj
19.08.2010. 18:30Bayer Leverkusen3:0TavriyaIzvještaj
19.08.2010. 18:30CSKA Moskva4:0AnorthosisIzvještaj
19.08.2010. 18:30Paris Saint-Germain2:0Maccabi Tel AvivIzvještaj
19.08.2010. 18:45Rapid Beč1:1Aston VillaIzvještaj
19.08.2010. 18:45Slovan Bratislava0:1StuttgartIzvještaj
19.08.2010. 19:00AIK0:0LevskiIzvještaj
19.08.2010. 19:00Debrecen2:0LitexIzvještaj
19.08.2010. 19:00Dnipro0:1Lech PoznańIzvještaj
19.08.2010. 19:00Vaslui0:0LilleIzvještaj
19.08.2010. 19:00Omonia0:1Metalist HarkivIzvještaj
19.08.2010. 19:05Odense BK2:1MotherwellIzvještaj
19.08.2010. 19:15Feyenoord1:0GentIzvještaj
19.08.2010. 19:45FCSB1:0GrasshopperIzvještaj
19.08.2010. 20:00Galatasaray2:2Karpaty LvivIzvještaj
19.08.2010. 20:30Club Brugge2:1Dinamo MinskIzvještaj
19.08.2010. 20:30CSKA Sofija3:0The New SaintsIzvještaj
19.08.2010. 20:30Lausanne1:1Lokomotiv MoskvaIzvještaj
19.08.2010. 20:30Palermo3:0MariborIzvještaj
19.08.2010. 20:30PAOK1:0FenerbahçeIzvještaj
19.08.2010. 20:30Genk0:3PortoIzvještaj
19.08.2010. 20:30Hajduk4:1Unirea UrziceniIzvještaj
19.08.2010. 20:45Celtic2:0UtrechtIzvještaj
19.08.2010. 20:45Temišvar0:1Manchester CityIzvještaj
19.08.2010. 20:45Liverpool1:0TrabzonsporIzvještaj
19.08.2010. 21:00AZ Alkmaar2:0AktobeIzvještaj
19.08.2010. 21:00Getafe1:0APOELIzvještaj
19.08.2010. 21:00Napoli1:0ElfsborgIzvještaj
19.08.2010. 21:00Győr0:2DinamoIzvještaj
19.08.2010. 21:00Dundee United0:1AEK AtenaIzvještaj
19.08.2010. 21:05Borussia Dortmund4:0QarabagIzvještaj
19.08.2010. 21:05Sturm Graz1:2JuventusIzvještaj
19.08.2010. 21:30Sporting0:2BrondbyIzvještaj
19.08.2010. 22:00Villarreal5:0Dnepr MoglievIzvještaj
24.08.2010. 18:00Anorthosis1:2CSKA MoskvaIzvještaj
26.08.2010.Aktobe2:1AZ AlkmaarIzvještaj
26.08.2010.Dinamo Minsk2:3Club BruggeIzvještaj
26.08.2010.Dnepr Mogliev1:2VillarrealIzvještaj
26.08.2010.Qarabag0:1Borussia DortmundIzvještaj
26.08.2010.Lokomotiv Moskva1:2 **LausanneIzvještaj
26.08.2010.Marítimo1:2BATE BorisovIzvještaj
26.08.2010.HJK Helsinki0:4BeşiktaşIzvještaj
26.08.2010.APOEL1:1 *GetafeIzvještaj
26.08.2010.Austria Beč1:1ArisIzvještaj
26.08.2010.Metalist Harkiv2:2OmoniaIzvještaj
26.08.2010.Levski2:1AIKIzvještaj
26.08.2010.Litex1:2DebrecenIzvještaj
26.08.2010.PSV Eindhoven5:0SibirIzvještaj
26.08.2010.Trabzonspor1:2LiverpoolIzvještaj
26.08.2010.AEK Atena1:1Dundee UnitedIzvještaj
26.08.2010.Gent2:0FeyenoordIzvještaj
26.08.2010.Maccabi Haifa4:3Paris Saint-GermainIzvještaj
26.08.2010.Stuttgart2:2Slovan BratislavaIzvještaj
26.08.2010.Tavriya1:2Bayer LeverkusenIzvještaj
26.08.2010.Brondby0:3SportingIzvještaj
26.08.2010.Grasshopper1:1 **FCSBIzvještaj
26.08.2010.Lech Poznań0:0DniproIzvještaj
26.08.2010.Utrecht4:0CelticIzvještaj
26.08.2010.The New Saints2:2CSKA SofijaIzvještaj
26.08.2010.Aston Villa2:3Rapid BečIzvještaj
26.08.2010.Elfsborg0:2NapoliIzvještaj
26.08.2010.Fenerbahçe1:1 *PAOKIzvještaj
26.08.2010.Juventus1:0Sturm GrazIzvještaj
26.08.2010.Karpaty Lviv1:1GalatasarayIzvještaj
26.08.2010.Lille2:0VasluiIzvještaj
26.08.2010.Manchester City2:0TemišvarIzvještaj
26.08.2010.Motherwell0:1Odense BKIzvještaj
26.08.2010.Maribor3:2PalermoIzvještaj
26.08.2010.Porto4:2GenkIzvještaj
26.08.2010. 19:30Unirea Urziceni1:1HajdukIzvještaj
26.08.2010. 21:15Dinamo2:1GyőrIzvještaj

Europska liga, skupina A

1. kolo

16.09.2010. 19:00Juventus3:3Lech PoznańIzvještaj
16.09.2010. 19:00Red Bull Salzburg0:2Manchester CityIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 21:05Lech Poznań2:0Red Bull SalzburgIzvještaj
30.09.2010. 21:05Manchester City1:1JuventusIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 21:05Manchester City3:1Lech PoznańIzvještaj
21.10.2010. 21:05Red Bull Salzburg1:1JuventusIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 19:00Lech Poznań3:1Manchester CityIzvještaj
04.11.2010. 19:00Juventus0:0Red Bull SalzburgIzvještaj

5. kolo

01.12.2010. 21:05Manchester City3:0Red Bull SalzburgIzvještaj
01.12.2010. 21:05Lech Poznań1:1JuventusIzvještaj

6. kolo

16.12.2010. 19:00Red Bull Salzburg0:1Lech PoznańIzvještaj
16.12.2010. 19:00Juventus1:1Manchester CityIzvještaj

Europska liga, skupina B

1. kolo

16.09.2010. 19:00Aris1:0Atlético MadridIzvještaj
16.09.2010. 19:00Bayer Leverkusen4:0RosenborgIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 21:05Rosenborg2:1ArisIzvještaj
30.09.2010. 21:05Atlético Madrid1:1Bayer LeverkusenIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 21:05Atlético Madrid3:0RosenborgIzvještaj
21.10.2010. 21:05Aris0:0Bayer LeverkusenIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 19:00Rosenborg1:2Atlético MadridIzvještaj
04.11.2010. 19:00Bayer Leverkusen1:0ArisIzvještaj

5. kolo

01.12.2010. 21:05Atlético Madrid2:3ArisIzvještaj
01.12.2010. 21:05Rosenborg0:1Bayer LeverkusenIzvještaj

6. kolo

16.12.2010. 19:00Aris2:0RosenborgIzvještaj
16.12.2010. 19:00Bayer Leverkusen1:1Atlético MadridIzvještaj

Europska liga, skupina C

1. kolo

16.09.2010. 19:00Levski3:2GentIzvještaj
16.09.2010. 19:00Lille1:2SportingIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 21:05Gent1:1LilleIzvještaj
30.09.2010. 21:05Sporting5:0LevskiIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 21:05Sporting5:1GentIzvještaj
21.10.2010. 21:05Lille1:0LevskiIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 19:00Gent3:1SportingIzvještaj
04.11.2010. 19:00Levski2:2LilleIzvještaj

5. kolo

01.12.2010. 21:05Sporting1:0LilleIzvještaj
01.12.2010. 21:05Gent1:0LevskiIzvještaj

6. kolo

16.12.2010. 19:00Lille3:0GentIzvještaj
16.12.2010. 19:00Levski1:0SportingIzvještaj

Europska liga, skupina D

1. kolo

16.09.2010. 19:00Club Brugge1:1PAOKIzvještaj
16.09.2010. 19:00Dinamo2:0VillarrealIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 21:05PAOK1:0DinamoIzvještaj
30.09.2010. 21:05Villarreal2:1Club BruggeIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 21:05Villarreal1:0PAOKIzvještaj
21.10.2010. 21:05Dinamo0:0Club BruggeIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 19:00PAOK1:0VillarrealIzvještaj
04.11.2010. 19:00Club Brugge0:2DinamoIzvještaj

5. kolo

02.12.2010. 21:05Villarreal3:0DinamoIzvještaj
02.12.2010. 21:05PAOK1:1Club BruggeIzvještaj

6. kolo

15.12.2010. 19:00Dinamo0:1PAOKIzvještaj
15.12.2010. 19:00Club Brugge1:2VillarrealIzvještaj

Europska liga, skupina E

1. kolo

16.09.2010. 19:00AZ Alkmaar2:1Šerif TiraspolIzvještaj
16.09.2010. 19:00Dynamo Kijev2:2BATE BorisovIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 21:05BATE Borisov4:1AZ AlkmaarIzvještaj
30.09.2010. 21:05Šerif Tiraspol2:0Dynamo KijevIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 21:05Šerif Tiraspol0:1BATE BorisovIzvještaj
21.10.2010. 21:05AZ Alkmaar1:2Dynamo KijevIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 19:00BATE Borisov3:1Šerif TiraspolIzvještaj
04.11.2010. 19:00Dynamo Kijev2:0AZ AlkmaarIzvještaj

5. kolo

02.12.2010. 21:05Šerif Tiraspol1:1AZ AlkmaarIzvještaj
02.12.2010. 21:05BATE Borisov1:4Dynamo KijevIzvještaj

6. kolo

15.12.2010. 19:00AZ Alkmaar3:0BATE BorisovIzvještaj
15.12.2010. 19:00Dynamo Kijev0:0Šerif TiraspolIzvještaj

Europska liga, skupina F

1. kolo

16.09.2010. 19:00Lausanne0:3CSKA MoskvaIzvještaj
16.09.2010. 19:00Sparta Prag3:2PalermoIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 19:00CSKA Moskva3:0Sparta PragIzvještaj
30.09.2010. 21:05Palermo1:0LausanneIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 21:05Palermo0:3CSKA MoskvaIzvještaj
21.10.2010. 21:05Sparta Prag3:3LausanneIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 19:00CSKA Moskva3:1PalermoIzvještaj
04.11.2010. 19:00Lausanne1:3Sparta PragIzvještaj

5. kolo

02.12.2010. 19:00CSKA Moskva5:1LausanneIzvještaj
02.12.2010. 21:05Palermo2:2Sparta PragIzvještaj

6. kolo

15.12.2010. 19:00Sparta Prag1:1CSKA MoskvaIzvještaj
15.12.2010. 19:00Lausanne0:1PalermoIzvještaj

Europska liga, skupina G

1. kolo

16.09.2010. 21:05AEK Atena3:1HajdukIzvještaj
16.09.2010. 21:05Anderlecht1:3ZenitIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 19:00Hajduk1:0AnderlechtIzvještaj
30.09.2010. 19:00Zenit4:2AEK AtenaIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 19:00Zenit2:0HajdukIzvještaj
21.10.2010. 19:00Anderlecht3:0AEK Atena-

4. kolo

04.11.2010. 21:05Hajduk2:3ZenitIzvještaj
04.11.2010. 21:05AEK Atena1:1AnderlechtIzvještaj

5. kolo

01.12.2010. 19:00Zenit3:1AnderlechtIzvještaj
01.12.2010. 19:00Hajduk1:3AEK AtenaIzvještaj

6. kolo

16.12.2010. 21:05Anderlecht2:0HajdukIzvještaj
16.12.2010. 21:05AEK Atena0:3ZenitIzvještaj

Europska liga, skupina H

1. kolo

16.09.2010. 21:05Getafe2:1Odense BKIzvještaj
16.09.2010. 21:05Stuttgart3:0Young BoysIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 19:00Odense BK1:2StuttgartIzvještaj
30.09.2010. 19:00Young Boys2:0GetafeIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 19:00Young Boys4:2Odense BKIzvještaj
21.10.2010. 19:00Stuttgart1:0GetafeIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 21:05Odense BK2:0Young BoysIzvještaj
04.11.2010. 21:05Getafe0:3StuttgartIzvještaj

5. kolo

01.12.2010. 19:00Young Boys4:2StuttgartIzvještaj
01.12.2010. 19:00Odense BK1:1GetafeIzvještaj

6. kolo

16.12.2010. 21:05Stuttgart5:1Odense BKIzvještaj
16.12.2010. 21:05Getafe1:0Young BoysIzvještaj

Europska liga, skupina I

1. kolo

16.09.2010. 21:05Debrecen0:5Metalist HarkivIzvještaj
16.09.2010. 21:05PSV Eindhoven1:1SampdoriaIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 19:00Sampdoria1:0DebrecenIzvještaj
30.09.2010. 19:00Metalist Harkiv0:2PSV EindhovenIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 19:00Metalist Harkiv2:1SampdoriaIzvještaj
21.10.2010. 19:00Debrecen1:2PSV EindhovenIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 21:05Sampdoria0:0Metalist HarkivIzvještaj
04.11.2010. 21:05PSV Eindhoven3:0DebrecenIzvještaj

5. kolo

01.12.2010. 19:00Metalist Harkiv2:1DebrecenIzvještaj
01.12.2010. 19:00Sampdoria1:2PSV EindhovenIzvještaj

6. kolo

16.12.2010. 21:05Debrecen2:0SampdoriaIzvještaj
16.12.2010. 21:05PSV Eindhoven0:0Metalist HarkivIzvještaj

Europska liga, skupina J

1. kolo

16.09.2010. 21:05Karpaty Lviv3:4Borussia DortmundIzvještaj
16.09.2010. 21:05Sevilla0:1Paris Saint-GermainIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 19:00Paris Saint-Germain2:0Karpaty LvivIzvještaj
30.09.2010. 19:00Borussia Dortmund0:1SevillaIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 19:00Borussia Dortmund1:1Paris Saint-GermainIzvještaj
21.10.2010. 19:00Karpaty Lviv0:1SevillaIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 21:05Paris Saint-Germain0:0Borussia DortmundIzvještaj
04.11.2010. 21:05Sevilla4:0Karpaty LvivIzvještaj

5. kolo

02.12.2010. 19:00Borussia Dortmund3:0Karpaty LvivIzvještaj
02.12.2010. 19:00Paris Saint-Germain4:2SevillaIzvještaj

6. kolo

15.12.2010. 21:05Karpaty Lviv1:1Paris Saint-GermainIzvještaj
15.12.2010. 21:05Sevilla2:2Borussia DortmundIzvještaj

Europska liga, skupina K

1. kolo

16.09.2010. 21:05Liverpool4:1FCSBIzvještaj
16.09.2010. 21:05Napoli0:0UtrechtIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 19:00FCSB3:3NapoliIzvještaj
30.09.2010. 19:00Utrecht0:0LiverpoolIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 19:00Utrecht1:1FCSBIzvještaj
21.10.2010. 19:00Napoli0:0LiverpoolIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 21:05FCSB3:1UtrechtIzvještaj
04.11.2010. 21:05Liverpool3:1NapoliIzvještaj

5. kolo

02.12.2010. 19:00Utrecht3:3NapoliIzvještaj
02.12.2010. 19:00FCSB1:1LiverpoolIzvještaj

6. kolo

15.12.2010. 21:05Napoli1:0FCSBIzvještaj
15.12.2010. 21:05Liverpool0:0UtrechtIzvještaj

Europska liga, skupina L

1. kolo

16.09.2010. 21:05Beşiktaş1:0CSKA SofijaIzvještaj
16.09.2010. 21:05Porto3:0Rapid BečIzvještaj

2. kolo

30.09.2010. 19:00Rapid Beč1:2BeşiktaşIzvještaj
30.09.2010. 19:00CSKA Sofija0:1PortoIzvještaj

3. kolo

21.10.2010. 19:00CSKA Sofija0:2Rapid BečIzvještaj
21.10.2010. 19:00Beşiktaş1:3PortoIzvještaj

4. kolo

04.11.2010. 21:05Rapid Beč1:2CSKA SofijaIzvještaj
04.11.2010. 21:05Porto1:1BeşiktaşIzvještaj

5. kolo

02.12.2010. 19:00CSKA Sofija1:2BeşiktaşIzvještaj
02.12.2010. 19:00Rapid Beč1:3PortoIzvještaj

6. kolo

15.12.2010. 21:05Beşiktaş2:0Rapid BečIzvještaj
15.12.2010. 21:05Porto3:1CSKA SofijaIzvještaj

Europska liga, završnica

1/16 finala

15.02.2011. 18:00Aris0:0Manchester CityIzvještaj
17.02.2011. 17:00Metalist Harkiv0:4Bayer LeverkusenIzvještaj
17.02.2011. 17:00Rubin Kazan0:2TwenteIzvještaj
17.02.2011. 19:00Napoli0:0VillarrealIzvještaj
17.02.2011. 19:00Anderlecht0:3AjaxIzvještaj
17.02.2011. 19:00Lech Poznań1:0BragaIzvještaj
17.02.2011. 19:00Beşiktaş1:4Dynamo KijevIzvještaj
17.02.2011. 19:00BATE Borisov2:2Paris Saint-GermainIzvještaj
17.02.2011. 19:00Benfica2:1StuttgartIzvještaj
17.02.2011. 21:05FC Rangers1:1SportingIzvještaj
17.02.2011. 21:05Sparta Prag0:0LiverpoolIzvještaj
17.02.2011. 21:05Basel2:3Spartak MoskvaIzvještaj
17.02.2011. 21:05Young Boys2:1ZenitIzvještaj
17.02.2011. 21:05Sevilla1:2PortoIzvještaj
17.02.2011. 21:05Lille2:2PSV EindhovenIzvještaj
17.02.2011. 21:05PAOK0:1CSKA MoskvaIzvještaj
22.02.2011. 18:00CSKA Moskva1:1PAOKIzvještaj
23.02.2011. 18:00Porto0:1SevillaIzvještaj
24.02.2011. 19:00Zenit3:1Young BoysIzvještaj
24.02.2011. 19:00Bayer Leverkusen2:0Metalist HarkivIzvještaj
24.02.2011. 19:00Liverpool1:0Sparta PragIzvještaj
24.02.2011. 19:00PSV Eindhoven3:1LilleIzvještaj
24.02.2011. 19:00Spartak Moskva1:1BaselIzvještaj
24.02.2011. 19:00Sporting2:2FC RangersIzvještaj
24.02.2011. 21:05Ajax2:0AnderlechtIzvještaj
24.02.2011. 21:05Braga2:0Lech PoznańIzvještaj
24.02.2011. 21:05Dynamo Kijev4:0BeşiktaşIzvještaj
24.02.2011. 21:05Manchester City3:0ArisIzvještaj
24.02.2011. 21:05Paris Saint-Germain0:0BATE BorisovIzvještaj
24.02.2011. 21:05Stuttgart0:2BenficaIzvještaj
24.02.2011. 21:05Twente2:2Rubin KazanIzvještaj
24.02.2011. 21:05Villarreal2:1NapoliIzvještaj

Osmina finala

10.03.2011. 19:00Braga1:0LiverpoolIzvještaj
10.03.2011. 19:00PSV Eindhoven0:0FC RangersIzvještaj
10.03.2011. 19:00Bayer Leverkusen2:3VillarrealIzvještaj
10.03.2011. 19:00CSKA Moskva0:1PortoIzvještaj
10.03.2011. 21:05Twente3:0ZenitIzvještaj
10.03.2011. 21:05Ajax0:1Spartak MoskvaIzvještaj
10.03.2011. 21:05Dynamo Kijev2:0Manchester CityIzvještaj
10.03.2011. 21:05Benfica2:1Paris Saint-GermainIzvještaj
17.03.2011. 19:00Paris Saint-Germain1:1BenficaIzvještaj
17.03.2011. 19:00Manchester City1:0Dynamo KijevIzvještaj
17.03.2011. 19:00Zenit2:0TwenteIzvještaj
17.03.2011. 19:00Spartak Moskva3:0AjaxIzvještaj
17.03.2011. 21:05Porto2:1CSKA MoskvaIzvještaj
17.03.2011. 21:05FC Rangers0:1PSV EindhovenIzvještaj
17.03.2011. 21:05Villarreal2:1Bayer LeverkusenIzvještaj
17.03.2011. 21:05Liverpool0:0BragaIzvještaj

Četvrtfinale

07.04.2011. 21:05Benfica4:1PSV EindhovenIzvještaj
07.04.2011. 21:05Dynamo Kijev1:1BragaIzvještaj
07.04.2011. 21:05Porto5:1Spartak MoskvaIzvještaj
07.04.2011. 21:05Villarreal5:1TwenteIzvještaj
14.04.2011. 19:00Spartak Moskva2:5PortoIzvještaj
14.04.2011. 21:05Braga0:0Dynamo KijevIzvještaj
14.04.2011. 21:05PSV Eindhoven2:2BenficaIzvještaj
14.04.2011. 21:05Twente1:3VillarrealIzvještaj

Polufinale

28.04.2011. 21:05Porto5:1VillarrealIzvještaj
28.04.2011. 21:05Benfica2:1BragaIzvještaj
05.05.2011. 21:05Villarreal3:2PortoIzvještaj
05.05.2011. 21:05Braga1:0BenficaIzvještaj

Finale

18.05.2011. 20:45Porto1:0BragaIzvještaj