Ostali sportovi

Ricardo i Emanuel preokretom do 3. mjesta

Dario Dodić • nedjelja, 12.06.2005.

Prvi nositelji turnira, Brazilci Ricardo i Emanuel došli su do pobjede u utakmici za treće mjesto, protiv sunarodnjaka Harleyja i Benjamina. U napetom meču Ricardo i Emanuel vratili su se nakon izgubljenog prvog seta...

Slika 1 od 1.

Svi su očekivali da će se aktualni svjetski prvaci i olimpijski pobjednici boriti za naslov prvaka na prvom Swatch FIVB World Tour 2005 - VIP Openu što se održava na Jarunu. Ipak, dva su poraza bila previše, pa su se sjajni Brazilci ipak morali zadovoljiti s nastupom u susretu za treću poziciju.

I nije dobro počelo za prve nositelje turnira, jer su prvi set Harley i Benjamin dobili s prilično uvjerljivih 21:15. Ipak, najbolji par svijeta uspio se trgnuti i izjednačiti na 1-1 u setovima s 21:18. U trećem odlučujućem setu Ricardo i Emanuel ponovno su bili bolji i nakon nešto više od sat vremena s 15:10 osigurali treće mjesto na turniru.