Bochum i Hannover zamijenili mjesta

Petar Plevnik • petak, 03.11.2006.

U prvom susretu 10. kola Bundeslige, Bochum je u Hannoveru došao do pobjede svladavši domaćine sa 2:0. Zahvaljujući prvoj prvenstvenoj pobjedi Bochum je potisnuo Hannover na posljednje mjesto, dok je Bochum zasjeo na 17. mjesto...

Točno 10 kola trebalo je novaku u ligi Bochumu da okusi slast pobjede. Momčad Marcela Kollera učinila je to u možda i najvažnijem trenutku, izravnom dvoboju donjeg dijela ljestvice protiv Hannovera. Gosti su sjajno otvorili u susret došavši u vodstvo već u četvrtoj minuti, a strijelac je bio Drsek. Konačna kazna za jalove napade domaćina stigla je u 76. minuti kada Gekas pogađa za konačnih 0:2.