Ostali sportovi

Seligman treći u Glasgowu

HINA • subota, 11.11.2006.

Hrvatski gimnastičar Robert Seligman zauzeo je treće mjesto u disciplini konj s hvataljkama na natjecanju Svjetskog kupa u Glasgowu...

Seligman je je osvojio broncu sa ukupno 15.050 bodova, prvo mjesto pripalo Louisu Smithu iz Velike Britanije s 15.375, a drugo Mađaru Vidu Hidvegiu sa 15.150 bodova.

Seligman je već ranije osigurao nastup na završnom natjecanju Svjetskog kupa u brazilskom Sao Paolu.

Nažalost, u Glasgowu hrvatska gimnastika nije imala i drugog predstavnika u finalu jer je Filip Ude u vježni na tlu bio deveti, a osmo mjesto koje ga je vodilo u finale izgubio je niže ocjene za tehničku izvedbu. Tako će Ude u završnicu u Sao Paolo samo ukoliko bude više otkaza gimnastičara bolje plasiranih od njega.