Eto'o odbio ući u igru

Ivo Gabrić • ponedjeljak, 12.02.2007.

Trener Barcelone Frank Rijkaard zatražio je objašnjenje od kamerunskog napadača Samuela Eto'oa nakon što je ovaj pred sam kraj utakmice odbio ući u igru.

Pobjedu Barcelone protiv Racinga od 2:0 golovima Ronaldinha zasjenio je manji incident. Nakon zagrijavanja Samuel Eto'o je prišao Rijkaardovom pomoćniku i rekao da ne želi ulaziti u igru da bi igrao nekoliko minuta.

Nakon utakmice Rijkaard je izjavio da ne želi ništa komentirati dok ne čuje njegovu stranu priče.

Predsjednik Barce Joan Laporta je izjavio: "Samuel je prošao četiri teška mjeseca oporavka i moramo ga svi podržati u njegovoj želji da igra i da zabija golove. Rijkaard je ekspert za ovakve situacije i nema sumnje da on najbolje zna kako ih riješiti."

Eto'o se vratio u momčad Barcelone na gostovanju kod Osasune 4. veljače nakon što je morao pauzirati četiri mjeseca zbog teške ozljede koljena i to nakon što je ušao s klupe zadnjih nekoliko minuta.