Kraj u znaku gostiju

Vedran Stilin • petak, 12.10.2007.

Nakon slabijeg starta u prvenstvo Koteks se budi. Nabolje se to moglo u susretu protiv Varteks di Caprija gdje su uspjeli iznenaditi domaćina i uvjerljivom pobjedom stići do dva velika boda...

Od samog starta varaždinski sastav nije imao odgovor na igru raspoloženih Splićana te je nakon 30 minuta igre rezultat glasio 12:15. U nastavku susreta domaćin je u potpunosti pao za sigurno slavlje gostiju 25:33. Koljanin je u splitskom sastavu postigao sedam golova, dok je za Varaždince Melnjak zabio deset golova.

Siscia je također bila neuspješan domaćin jer je puni plijen prepustila gostima iz Karlovca. Ipak, takav rasplet se nije dao naslutiti nakon odigranog prvog dijela jer su Sisčani imali vodstvo 14:13. Na njihovu žalost u nastavku Karlovac kreće igrati angažiranije i tako stiže do slavlja rezultatom 25:29.

Ovaj trijumf Karlovčana ujedno znači prelazak na ljestvici njihovih ovotjednih protivnika te trenutno zauzimaju peto mjesto. Najbolji u gostujućem sastavu bio je Batinić sa sedam pogodaka, dok je u redovima Siscije najraspoloženiji bio Ražić s osam golova.