Zimski sportovi

Marinelli bolji

Goran Tomičić • petak, 09.11.2007.

Danko Marinelli je, nakon 74. mjesta u prvoj utrci FIS slaloma u Landgraafu, u drugoj utrci osvojio 57. mjesto, a Dalibor Šamšal nije nastupio...

U prvoj vožnji Marinelli je sa startnim brojem 97 imao vrijeme 24:55, što je bilo dovoljno za 58. mjesto. U drugoj vožnji bio je nešto bolji i stazom je prošao za 23:75, te je uspio popraviti plasman za jednu poziciju. Pobjednik je opet bio Kanađanin Stutz, koji je od našeg predstavnika bio brži dvije sekunde i devet stotinki. Dalibor Šamšal nije nastupio budući da je otputovao u Reiteralm, gdje će u nedjelju nastupiti na slalomskoj utrci Svjetskog kupa.

U njemačkom Bottropu održan je FIS slalom, a naše predstavnice nisu nastupile. Slavila je Austrijanka Anna Fenninger ispred sunarodnjakinje Stefanie Moser i Slovenke Vanje Brodnik.