Zagreb izvukao remi s Lokomotivom

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.02.2008.

Nogometaši Zagreba niti u susretu sa trećeligašem Lokomotivom nisu uspjeli pronaći lijek za probleme sa realizacijom. Izvukli su tek remi, uz prvi pogodak Josipa Jurendića na pripremama...

Loše prvo poluvrijeme Zagreba iskoristila je Lokomotiva, točnije Mesić, i povela već u 8. minuti susreta. Tek jednu zapaženiju priliku imali su Pjesnici u tim trenucima. Pejićev udarac vratar Lokomotive Hadžić odbio je u gredu. Bilo je to sve od "bijelih" u blijedom prvom dijelu.

U nastavku susreta nešto bolja igra Zagrebaša. Prvi prijeti Labudović u 52. minuti, a šest minuta kasnije Pjesnici stižu do pogotka i, pokazalo se na kraju, konačnih 1:1. Strijelac za "bijele" bio je Jurendić, nakon lijepe akcije gađao je i pogodio sa 15-ak metara donji desni kut vrata Lokomotive.

Isti je igrač propustio poentirati za pobjedu u 70. minuti susreta. Igralo se u tim trenucima uglavnom između dva šesnaesterca, bez izrazitijih prilika i sa jedne i sa druge strane.

Strijelci: 0:1 Mesić, 1:1 Jurendić

Zagreb: Stojkić, Mikulić, Nadarević, Ivanković (46. Mujdža), Kartelo, Labudović, Oršulić (46. Piškor), Parlov, Čutura, Jurendić, Pejić (65. Jugović; 76. Sesar)

Lokomotiva: Hadžić (71. Perčinić), Renić, Cvetković (58. Džajić), Miljković, Tomečak (46. Džaja), Babić (60. Kante), Mujčin (71. Hamzić), Mesarić (58. Martinac), Karas (46. Paunović), Mesić (71. Begić), Hudorović (71. Čilić)

Prijateljska utakmica: Zagreb - Lokomotiva 1:1.