U drugom je pripremnom susretu hrvatska izabrana ženska vrsta ponovno bila bolja od Makedonki, no opet tek u drugom dijelu susreta.

MAKEDONIJA: Hofman (2 ob.), Krstevska (4 ob.), Naumoska, Mecevska 1, E. Georgievska 4, D. Georgievska, Mladenovska 2, Todorovska 4, Crvenkoska 2, Pecevska 6, Bajramoska 3, Kresoja 4, Giceva, Petkovska, Mitrova 1, Zdravevska, Noveska 2

Sedmerci: 2/6, Isključenja: 4 min.

HRVATSKA: Jelčić (4 ob., 1 sed), Križanac (6 ob.), Zeljko (1 sed.), Tatari 7, Kožnjak, Golubić 1, Papak, Starček 5, Gaće 3, Pušić 3, Palčić 2, Horvat 3, Pasičnik, Penezić 1, Franić 1, Lovrić 3, Zebić 3

Sedmerci: 3/4, Isključenja: 12 min.

Poluvrijeme započinje vodstvom Makedonki, koje su doslovce zaključale sve pristupe svom golu. Kristevska i Hofman su na golu neprikosnovene, dok obrana ne dopušta šuteve s krila ili centra. U osmoj minuti, zahvaljujući kontrama, makedonska reprezentacija ima 6:3.

Nakratko naše izjednačuju na 8:8 u 14. minuti, no potom previše lopti šalju pored i iznad gola, što Makedonke znaju promptno kazniti, pa poluvrijeme završava s +4 za domaće.

Makedonija nije imala snage za punih 60 minuta igre, no početak drugog dijela još uvijek izgleda dobro za domaće. No, čim su Tatari i Lovrić počele puniti makedonsku mrežu rezultat se prelama, a naše odlaze na finalnih +4.

Ovdje valja ipak reći da je domaća vrsta nastupila bez pet igračica prve postave, Radulović, Partenko, Oholanga, Lambevska i Andrejeva uopće nisu bile u sastavu, dok je Podravkina Todorovska odigrala tek 30 minuta.